Více
  11.5 C
  Czech
  Pátek, 15 října, 2021

  Poklopec si nerozepnu, směje se Fury. Před bitvou s Wilderem chce být boxer nažhavený

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Dovršení trilogie je za dveřmi. Už za dva dny vstoupí do ringu Tyson Fury a Dentay Wilder. Vzájemný souboj dvou těžkých vah byl v plánu už na léto, nakonec se ale musel přesunout. Oba borci ladí formu a hlásí, co mají v plánu. „Cikánský král“ Fury si například odepře veškerý sex.

  Když se v boxerských kruzích mluvilo o programu na letošní rok, bitva mezi Furym a Wilderem v něm vůbec nefigurovala. K utkání dvou těžkých vah ale po soudním procesu přeci jen dojde. Oba se v ringu potkají už potřetí. Trilogie se dokoná už 9. října v aréně v Las Vegas.

  První zápas skončil remízou, ten druhý vyhrál vloni Fury. Letos se dvojice utká o pás WBC a bude to řežba. Fury i Wilder před nasazením rukavic hlásají, že si jdou jedině pro výhru. Pro Furyho teď nic jiného vlastně ani neexistuje.

  „Poklopec si nerozepnu. Takže žádný sex během tréninkového procesu,“ hlásí Brit. Triumfu nad sokem z USA chce podřídit všechno, takže nebude v ložnici nic vytvářet se svou partnerkou a ani masturbovat. Podle svých slov pak srovná Wildera do latě o dost snáz.

  Napětí by se dalo krájet

  Fury a Wilder už mají za sebou tiskovou konferenci, na které se rozdávaly pomyslné rány. Veškerá nenávist se sice projevila slovně, i tak ale bylo v sále horko. Zejména kvůli Wilderovi, který po posledním souboji odviňuje svého soka z podvádění.

  „Je nemožné, aby se nové rukavice takto ohnuly. Jsem přesvědčen, že v nich měl něco těžkého. Něco o velikosti vajíčka,“ říká Wilder pro MMA Hour. Fury měl podle něj v rukavici závaží a i proto mu uštědřil tak silné rány. Na odpověď nenechal Fury dlouho čekat.

  „Víte, co? Budu znovu podvádět, rozbiju mu obličej. Podle něj je to podvádění, protože prohrál. Měl jsem tam podkovy. Do rukavic jsem si dal podkovy a dynamit. Bohužel se chystám znovu podvádět,“ opáčil „Cikánský král“.

  Je jasné, že nás čeká parádní podívaná. Favoritem bude vítěz posledního souboje Fury. I Wilder je ale rozjetý. „Jsem připraven, doufám, že je také připraven. Ve volném čase jsem nedělal nic jiného, než jen trénoval, trénoval a trénoval,“ prohlásil.

  Konec trilogie je na programu 9. října v T-Mobile aréně v Las Vegas.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Martin Buday

  Slovenská enkláva v UFC se rozroste. Ke smlouvě se probil „pořízek“ z Trnavy

  UFC. Organizace, o níž sní každý profesionální zápasník. Jen malému množství bijců se ale podaří do elitní společnosti ve Spojených státech americký prodrat. Slovensko v ní mělo až doteď jednoho zástupce, ke Klenovi ale přibude nováček. Smlouvu si svým výkonem zajistil Martin Buday.
  Fury vs. Wilder III

  Wilder po prohře s Furym šílel. Nejprve zkoumal rukavice, pak se choval nesportovně

  Jeden z největších boxerských soubojů letošního roku je zdárně u konce. Dovršení trilogie mají za sebou dvě těžké váhy, Tyson Fury a Dentay Wilder. Diváci v Las Vegas přihlíželi strhující bitvě, kterou v 11. kole překlenul na svou stranu britský boxer Fury. Po zápase se ale mluví i o Wilderovi, který se nechoval vůbec ukázkově.
  Muhammad Ali

  Boxer v roli malíře. Obrázky z dílny Muhammada Aliho se prodaly za 20 milionů

  Aukční síně jsou plné předmětů, které dříve vlastnili a používali vynikající sportovci. Kopačky, dresy, basketbalové boty, tenisky, baseballové pálky. To všechno je čas od času k mání. Za téměř 1 milion dolarů se teď ale prodala i celkem velká vzácnost. Obrázky, které nakreslil boxerský velikán Muhammad Ali.
  Mike Tyson

  Koho by rád vyzval Mike Tyson? Pokud dostane balík, do ringu půjde s Loganem Paulem

  Boxerské duely celebrit je tématem, na které se toho v poslední době napovídalo až, až. Zdá se ale, že ještě není všem soubojům konec. Během jednoho z rozhovorů se k trendu vyjádřil i legendární Mike Tyson. Kdyby dostal bijec řádně zaplaceno, nevadilo by mu postavit se tváří v tvář Loganu Paulovi.
  Jon Jones

  Jonese z UFC čeká za další exces soud. Měl zmlátit partnerku, pak zničit policejní auto

  V kleci patří Jon Jones mezi borce, kterých se soupeři neskutečně bojí. To samé se ale bohužel týká i domácnosti, kterou sdílí bijec společně se svou snoubenkou. Minulý pátek ji měl fyzicky napadnout a rozbít nos. Aby toho náhodou nebylo málo, po příchodu policie se bránil zatčení a poničil auto.
  Manny Pacquaio

  Boxerský velikán si balí kurfy. Pacquaio dává ringu sbohem, teď chce být prezidentem

  Svět boxu se loučí s velkým jménem. Manny Pacquaio patří mezi giganty, kteří během své kariéry uštědřily svým sokům tisíce ran. Filipínec se ale ve svých 42 letech rozhodl, že s profi dráhou sekne. Důvod? Celkem zajímavý. Teď už bývalý boxer se rozhodl pro kandidaturu na prezidenta.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama