Více
  22.7 C
  Czech
  Úterý, 28 června, 2022

  Oslavy se vymkly kontrole. Fanoušek dal hlavičku hráči soupeře, ten skončil na šití

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Boj o Premier League končí pro Sheffield United, naději na postup má stále Nottingham. Včerejší druhý duel postupového semifinále druhé nejvyšší anglické soutěže dopadl lépe pro domácí Forest. Podobně jako jeho výhra na penalty se ale řeší také nepříjemnost. Jeden z domácích fanoušků atakoval útočníka Sheffieldu Billyho Sharpa.

  Nejprve Huddersfield, který si vyšlápl na Luton, teď také Nottingham. Mezi těmito dvěma týmy se rozhodne o třetím postupujícím do anglické nejvyšší ligy, Premier League. Forest slavil včera po porážce 1:2 a vyrovnání výsledku po pokutových kopech. Díky tomu šance na postup výrazně vzrostly.

  Atraktivní zápas, ve kterém padly celkem tři góly v základní porci 90 minut, měl ale dohru. Po zvládnutých penaltách vtrhly na stadion davy fanoušků a jeden z nich se postaral o skandál. Přilétl ke zraněnému kapitánovi Sheffieldu Billymu Sharpovi a ostrou hlavičkou ho poslal k zemi.

  Hráč skončil v nemocnici s tržnou ránou a putoval na šití. Na listinu zranění navíc musel přidat další položku. Policie už započala vyšetřování a celá věc bude mít velkou dohru.

  „Fotbalový klub Nottingham Forest je zděšen, když se dozvídá, že byl náš bývalý hráč Billy Sharp napaden při odchodu ze hřiště po dnešním utkání na The City Ground. Klub bude spolupracovat s úřady při pátrání po fanouškovi, který se bude zodpovídat ze svých činů,“ napsal Nottingham v prohlášení.

  Ve hře je doživotní zákaz vstupu

  Fanoušek, který v zápalu emocí „sundal“ Sharpa, zřejmě na fotbal jen tak nepůjde. Podle klubu mu hrozí doživotní zákaz vstupu na jeho fotbalový stadion a bude čelit i dalším sankcím. Ještě navíc, když šlo o fotbalistu, který v sezoně 2012/13 za Forest hrál. Oslavy se tak zrovna ideálně nevyvedly.

  „Klub by se také rád omluvil Billymu osobně a fotbalovému klubu Sheffield United,“ doplňuje klub. Ať tak či onak, Nottingham se ukáže ve finále postupového play off do Premier League a o místenku v příští sezoně elitní anglické ligy bude hrát s Huddersfieldem.

  Zápas o všechno je na programu 29. května v národním fotbalovém svatostánku ve Wembley v Londýně. Poslední hádanka druhé ligy se právě tam rozklíčuje.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ