Více
  23 C
  Czech
  Úterý, 28 června, 2022

  Opilý Rooney si přivedl na pokoj tři mladé slečny a usnul. Fotky baví internet

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Divoký večírek skončil pro bývalého fotbalistu Manchesteru United a anglické fotbalové reprezentace Wayna Rooneyho ostudou. Slavný hráč se opil a skončil na pokoji s několika dívkami, které si unavenou hvězdu zvěčnily a fotky pak umístily na sociální síť, kde se snímky okamžitě staly hitem.

  Nejprve to vypadalo, že se Rooney chce jen trochu odreagovat po náročném dni v práci, když Derby County, které momentálně koučuje, prohrálo v přípravě s týmem Salford City.

  Hurá do klubu, divoká párty a přesun na hotel

  Rooney s kamarády vyrazil do jednoho z klubů v Manchesteru, kde se to ale následně pořádně rozjelo. Bývalý fotbalista pozval do VIP salónku tři dívky, které podle očitých svědků v klubu slavily své jednadvacáté narozeniny. Náramně se bavil jak Rooney a jeho kamarádi, tak i dívky.

  „Byly unešené. Říkaly, že se nim Wayne i jeho přátelé chovali báječně,“ prozradil jeden z jejích kamarádů. Poté pokračoval večírek na hotelovém pokoji, kde to pro Rooneyho ale skončilo dost nešťastně.

  Alkohol jej zmohl, sám Rooney pak volal policii

  Nejspíš trochu přebral a usnul v hotelu v křesle. A to neměl dělat. Dívky, které Rooneymu dělaly společnost, nelenily a se spící legendou se vyfotily a následně poslaly snímky do světa.

  Legendární fotbalista z toho rozhodně nebyl nadšený. A to i proto, že dívky byly na snímcích velmi spoře oděné.   

  Už tak dost groteskní příběh ještě vyšperkoval sám Rooney, který následně zalarmoval policii s tím, že to na něho dívky nastražily a fotky pořídily bez jeho vědomí, o čemž koneckonců informoval i svého zaměstnavatele.

  „Informoval klub o tom, že fotky existují a že byly pořízeny bez toho, aniž by k tomu dal svolení,“ vyjádřilo se vedení Derby County.

  Doma ho čeká nepříjemné vysvětlování

  Každopádně Rooney má co vysvětlovat hlavně doma. I když se zdá, že na hotelovém pokoji nedošlo k něčemu, co by se dalo brát jako nevěra. Přesto si Rooney bude muset před manželkou, která byla doma se čtyřmi dětmi, sypat popel na hlavu. Něco podobného totiž nepoučitelný fotbalista neudělal poprvé.

  https://twitter.com/Slimesteiger/status/1419266796872511489

  Přestřelily ale i dívky, které Rooneyho nachytaly a podle všechno si toho jsou vědomé. „Jsou z toho rozčarované a pláčou,“ řekla pro deník The Sun matka jedné z nich.   

   „Mysleli si, že to bude legrace, ale řekla jsem jim, že to byla strašná hloupost. Soucítím s nimi, ale na druhou stranu jsem naštvaná, protože se chovaly pitomě,“ dodala. 

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  4 KOMENTÁŘE

  1. baby ho vydíraly o 300k Kč – kyber šikana jak vyšitá, proč by to tedy neměl nahlásit fízlům, pane Pavlíčku? A neodpoutat tak pozornost na něco jiného než na svou klukovinu…

  2. No to je toho, takových šlapek se všude motá a když jim nevyjde kšeft tak se mstí. Může bejt rád že usnul, horší by bylo kdyby některou naprcal, to by byl průser. Holt ani Wayne pokaždé neskóruje.

  3. dědku, příště si vem starší ročníky, rády si dají šlofík s tebou…Slovy klasika…Je to trapný -)))

  4. No kdyby mu vytáhla krocana z trenclí jak byl na šrot a hezký to z inscenovali jak byl na šrot a pak si to vyfotili tak by jim asi zaplatil když ho vydírali ale z takovými fotkami se na ně může vykašlat než aby jim něco dával .

  Comments are closed.