FotbalOnlyfans modelka stanula před soudem. Měsíce měla stalkovat hvězdu Chelsea

Onlyfans modelka stanula před soudem. Měsíce měla stalkovat hvězdu Chelsea

Dvaadvacetiletá TikTokerka Orla Melissa Sloanová si pěkně zavařila. Neustála rozchod s fotbalovou hvězdou Masonem Mountem a ze života mu začala dělat peklo. Začalo pronásledování a obtěžování po telefonu. Mount nebyl ale jediný, který měl s modelkou problémy. Došlo to až tak daleko, že na ní tři hráči podali trestní oznámení. Výsledek od soudu zatím není jasný. Modelce hrozí i vězení.

Začalo to milostným vztahem a skončilo to u soudu. Takový život si nastavila mladá TikTokerka a modelka na Onlyfans Melissa. Na začátku to byl pouze milostný vztah s mladou fotbalovou hvězdou Masonem Mountem. Poté, co se vztah rozhodl ukončit ho ale Melissa nepustila ze svých spárů. Po ukončení vztahu se dívka rozhodla, že Masona musí za každou cenu dostat zpět. Nastal tak kolotoč pronásledování a neustálého telefonování.

Jak sama Sloanová přiznala, stalking trval něco okolo čtyř měsíců. A pokud si říkáte, že si stačí zablokovat číslo a nic neřešit, jste na omylu. Mason Mount toho samozřejmě provedl, Melissa si ale stále dokola kupovala nové sim karty, díky kterým mohla hráče dokola kontaktovat. Karet si koupila dokonce jedenadvacet. Měla už tak zamotanou hlavu, že dokonce zaslala hráči video, kde si kupuje další kartu. Pro anglický deník poté přiznala, že si nekupovala ani jídlo, aby měla peníze na nové číslo  

Kromě Mounta si modelka vyhlídla ještě další dva hráče, Bena Chilwella a Billyho Gilmoura. Bena Chiwella využila jen jako nástroj jak se dostat zpátky k Mountovi. Dokonce si poté vytvořila falešný instagramový profil, na který přidávala Mountovi koláže s jinými ženami. Ve stejnou dobu, co se snažila ulovit zpátky Mounta začala stalkovat ještě třetí oběť, Billyho Gilmoura. Hráč uvedl, že se potkali pouze jednou a to na opravdu malou chvilku. Bill přiznal, že kvůli dívce musel začít brát prášky na spaní, aby se aspoň trochu vyspal. To ovlivnilo jeho výkon i psychické rozpoložení. Nakonec za něj tuto situaci vyřešil tým.

Všichni tři hráči podali na dívku trestné oznámení a v nebližších dnech proběhne soud.  Za tyto činy ji hrozí i trest odnětí svobody a mohla by se tak na nějakou chvíli podívat do vězení.

Nejčtenější tento týden

Češky vstoupily do Ligy národů výhrou nad domácí Čínou

České volejbalistky se na úvod nového ročníku Ligy národů postaraly o velké překvapení. V čínském Nankingu porazily domácí reprezentaci 3:0 na sety a vůbec poprvé v historii si poradily s aktuálně šestým týmem světového žebříčku. O cenný triumf se opřely především díky disciplinované hře, kvalitnímu servisu a minimu chyb.

Ferrari si pojistilo svou hvězdu. Charles Leclerc zůstane v Maranellu i v dalších letech

Ferrari vyslalo před domácí Velkou cenou Monaka jasný signál: Charles Leclerc zůstává v rudých barvách i na další sezóny. Monacký pilot podepsal novou dlouhodobou smlouvu, která má potvrdit jeho klíčovou roli v ambiciózním projektu slavné italské značky.

Tomáš Hertl rozhodl o výhře Vegas v prvním finále NHL

Tomáš Hertl se stal hlavní českou postavou úvodního finále Stanley Cupu. Útočník Vegas vstřelil v 57. minutě vítězný gól a zařídil svému týmu výhru 5:4 na ledě Caroliny. Golden Knights se tak ujali vedení 1:0 na zápasy a úspěšně vstoupili do boje o slavnou trofej.

Zverev je znovu v semifinále Roland Garros. Čeká ho Menšík

Alexander Zverev dál živí naději na první grandslamový titul kariéry. Německý tenista ve čtvrtfinále Roland Garros otočil nepříznivý vývoj proti talentovanému Rafaelu Jodarovi a po vítězství ve třech setech postoupil mezi nejlepší čtyřku turnaje.

Siniaková s Townsend jsou v semifinále Roland Garros

Kateřina Siniaková pokračuje na Roland Garros v boji o další grandslamový titul. Společně s Taylor Townsend zvládla čtvrtfinále ženské čtyřhry proti outsiderkám Magali Kempen a Andreja Klepač. Nasazené jedničky zvítězily 6:1, 6:3 a postoupily mezi nejlepší čtyři páry turnaje. Navázaly tak na výborné výsledky z posledních měsíců a dál potvrzují roli favoritek.

Anthony Joshua hlásí návrat. Cesta k bitvě s Furym začne v Saúdské Arábii

Anthony Joshua se po mnoha osobních tragédiích vrací do ringu s novou motivací a psychickou odolností. Bývalý šampion těžké váhy věří, že nikdy nebyl silnější a duel s Albanem Kristianem Prengou má být prvním krokem k dlouho očekávanému střetu s Tysonem Furym.

Nová éra formule 1? Piloti věří, že Monako konečně nabídne skutečné závodění

Monacká Grand Prix bývá symbolem prestiže, lesku a adrenalinu v kvalifikaci. Samotný závod ale často kritizují fanoušci i piloti kvůli minimálním možnostem předjíždění. Nové vozy pro sezonu 2026 by to však mohly změnit. A podle jezdců formule 1 právě legendární ulice Monte Carla ukážou, zda revoluční pravidla dávají smysl.

Serena Williams se ve svých 44 letech vrátí na tenisové kurty

Serena Williams se po téměř čtyřech letech vrátí do soutěžního tenisu. Legendární Američanka nastoupí v červnu na turnaji v londýnském Queen’s Clubu, kde si zahraje čtyřhru po boku kanadské talentované hráčky Victorie Mboko.

Canelo Álvarez chce zpět na vrchol. Netrpělivě vyhlíží nové vyzyvatele

Saúl „Canelo“ Álvarez byl roky tváří světového boxu a neohroženým vládcem super střední váhy. Teď se ale poprvé po dlouhé době ocitá v nezvyklé pozici. Je bez všech titulů a pod tlakem nové generace šampionů. Mexická hvězda přesto věří, že cesta zpět na vrchol začne už v září.

McLaren vstupuje do elitního klubu F1. Jako jediný tým vedle Ferrari dosáhne 1 000 startů v Grand Prix

McLaren o víkendu v Monaku absolvuje svůj tisící start ve formuli 1. Stane se teprve druhým týmem v historii, který tuto hranici překoná. Před ním to dokázalo pouze Ferrari. Zatímco italská stáj slavila jubileum už v roce 2020, McLaren na něj přijíždí jako úřadující mistr světa mezi konstruktéry i jezdci.

Menšík v Paříži porazil Rubljova a slaví první grandslamové čtvrtfinále

Jakub Menšík zažil na Roland Garros největší grandslamový večer kariéry. V osmifinále zvládl pětisetovou bitvu s Andrejem Rubljovem, vyhrál 6:3, 7:6, 4:6, 2:6 a 6:3 a poprvé prošel mezi osm nejlepších hráčů turnaje velké čtyřky.

Česká reprezentace zvládla přípravu, Kosovo zdolala 2:1

Čeští fotbalisté vstoupili do přípravy na mistrovství světa vítězstvím 2:1 nad Kosovem. Na Letné rozhodli už v prvním poločase, ve kterém zářil uzdravený Adam Hložek. Ten připravil první gól Tomáši Ladrovi a druhý sám vstřelil krásnou ranou pod břevno. Po přestávce tempo opadlo, Kosovo snížilo a trenér Miroslav Koubek viděl také několik reprezentačních debutů.

Siniaková s Townsend jsou znovu ve čtvrtfinále French Open

Kateřina Siniaková a Taylor Townsend zvládly na French Open další povinný krok. V osmifinále čtyřhry porazily zkušený pár Nadiia Kichenok, Makoto Ninomiya 6:4, 6:2 a v Paříži si znovu zahrají čtvrtfinále. Nasazené jedničky tak dál drží směr k prvnímu grandslamovému titulu od loňského Australian Open.

Marta Kosťuk vyřadila Šwiatek z French Open už v osmifinále

Iga Šwiatek přijela do Paříže jako čtyřnásobná šampionka a hráčka, která na French Open dlouhé roky působila skoro nedotknutelně. Tentokrát ale její oblíbený turnaj skončil mnohem dřív, než čekala. V osmifinále nestačila na rozjetou Martu Kosťuk a po porážce 5:7, 1:6 se s Roland Garros loučila už před čtvrtfinále.

San Antonio vyřadilo Oklahomu a po letech si zahraje finále NBA

Basketbalisté San Antonia zvládli rozhodující sedmý zápas finále Západní konference a po výhře 111:103 na palubovce Oklahomy postoupili do finále NBA. Spurs vyhráli sérii 4:3 a o titul si zahrají s New Yorkem, který se do finálové série vrací po 27 letech. První duel se odehraje ve středu v San Antoniu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama