Více
  18.8 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  O LeBronovi bylo zase slyšet. Dokroutil trest, pak nechal z hlediště vyhodit fanoušky

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Basketbalové hvězdě poslední dobou rupají nervy. Všichni si mysleli, že po pondělním zápase bude klid, LeBron však vzal sitauci do svých rukou a ve středečním zápase nechal vyhodit fanoušky z hlediště. Co mu žena a muž řekli nebo udělali? To zatím není známo.

  LeBron James sice ve středu dokázal vykouzlit sezónní maximum, oči všech se však upínaly na incident ze závěrů utkání. Dva fanoušci byli vykázáni ze svých míst v souboji Los Angeles Lakers nad Indianou Pacers na palubovce Gainbridge Fieldhouse poté, co naštvali LeBrona Jamese.

  Video, na kterém se incident odehrává, celám světem sociálních sítí. sociálními sítěmi. Lebron na něm jasně ukazuje na muže a ženu. Do konce zápasu zbývaly 2 a půl vteřiny, když se basketbalistka obrátil na funkcionáře NBA. „K***a, přesně tady sedí. Přímo tady,“ křičel rozzlobený James.

  Zatímco LeBron ukazoval na muže a ženu, ti naopak vypadali, že o ničem nevědí. Do potyčky se přiřítil i spoluhráč LeBrona Jamese a ukazoval na dva fanoušky, aby odešli. Basketbalový funkcionář vykázal muže a ženu z hlediště ven.

  Nikdo nic víc neví

  Oba vypadali, že nerozumí tomu, proč musejí odejít. Žena při odchodu udělala smutný obličej připomínající pláč, muž se pouze otočil a začal se hráčům vysmívat. Bohužel se zatím nepodařilo zjistit přesnou příčinu toho, proč museli utkání NBA opustit. Jasné ale je, že se museli dopustit něčeho opravdu významného, když si jich všimnul sám král hrací plochy.

  Mimo tento incident James zaznamenal sezónní maximum 39 bodů. Do akce se vrátil poté, co si od pondělí odpykával svůj úplně první trest. Po pondělní potyčce s basketbalovou hvězdou Isaiahem Stewartem, který hraje za Detroit, musel jeden zápas vynechat. K tomu ještě musel zaplatit částku 284 tisíc dolarů.

  Pro Stewarta byl trest trochu vyšší, v podobě dvou vynechaných zápasů. Napětí stouplo poté, co James udeřil Stewarta loktem nad oko, když se oba chystali na odskok z trestného hodu Pistons. V předchozím článku jsme doufali, že se LeBron uklidní. Zatím to tak bohužel nevypadá.

  Basketbalová hvězda by měla upustit trochu páry, aby už k dalším incidentům nedocházelo.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS