Více
  11.6 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Nová role pro legendu NFL. Jako expert si Tom Brady bude moct udělat koupel v penězích

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Po konci loňské sezony oznámil quarterback a jeden z nejlepších hráčů amerického fotbalu všech dob konec kariéry. Všechno bylo nalajnované jednoznačně, jak se ale postupem času ukázalo, Tom Brady se ještě do důchodu nechystá. Sám už ale ví, co bude následovat potom. Prý by si rád zkusil roli televizního experta a dokonce už má podepsanou smlouvu za miliardy.

  NFL bez Toma Bradyho? Něco jako fotbal bez Lionela Messiho nebo Cristiana Ronalda. Legendární quarterback a sedminásobný vítěz Super Bowlu po oznámení o konci kariéry, které následovalo po vypadnutí Tampy z play off loňské sezony, otočil. Slovo „důchod“ zatím ve slovníku nemá a mít nechce.

  „Během posledních dvou měsíců jsem si uvědomil, že moje místo je stále na hřišti a ne na tribuně. Ten čas přijde, ale nebude to teď. Miluji své spoluhráče a miluji svou rodinu. Díky nim je to všechno možné. Vracím se na svou 23. sezonu v Tampě. Mám tady nedokončený business,“ napsal na svůj Twitter.

  Další ročník NFL startuje na začátku září. Celkově půjde o 103. v historii, pro samotného Bradyho o 23. Americká sportovní ikona oslaví v srpnu už své 45. narozeniny, stále však prahne po úspěchu. Udělat ze sedmičky osmičku? To by se Bradymu moc a moc líbilo. Sám už ale tak nějak počítá, že teď bude mít možnost skutečně poslední.

  Nová role jako televizní expert

  Brady se vrací na hřiště naposledy. Nadcházející sezona pro něj bude jistojistě ta úplně poslední. Pak by se měl přesunout z trávníku k pultíku, případně na křeslo, ze kterého bude dění na stadionech sledovat. Rodák z Kalifornie by se měl stát hlavní tváří televizní stanice Fox Sports jako expert.

  Zámořská média už dokonce mluví i o tom, že podepsal Brady smlouvu. Ta by měla vypršet za deset let a agentura Reuters informuje o tom, že by měla Bradymu vynést až 375 milionů dolarů, což se v přepočtu rovná bezmála devíti miliardám korun. Oproti hráčskému kontraktu si tak polepší.

  Podle toho, co je dostupné na internetových stránkách týmu a v médiích, která toto téma zkoumala, měl Brady brát ročně 25 milionů dolarů, tedy asi půl miliardy korun. Jako expert na tom bude o něco lépe.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS