Více
  -1.5 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Nigerijský bijec Usman to na úvod roku přepískl. Běžte se zabít, vzkázal svým haterům

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kamaru Usman patří v kleci mezi obávané zápasníky, se kterými se chtějí utkat tváří v tvář jen ti neotrlejší. Nigérijec ale na začátek roku 2022 dokázal, že mu neleží v žaludku jen chtiví protivníci. Na svých sociálních sítích vyslal jasný vzkaz svým haterům, které nabádal k tomu, aby se udusili a zabili.

  Psal se listopad loňského roku, když Kamaru Usman uhájil pás ve veltrové váze UFC. Vyzyvateli Colbymu Covingtonovi nedal sebemenší šanci, což viděli také rozhodčí, kteří Nigérijci po pěti kolech přiřkli triumf. Usman tak v nejlepší organizaci planety stále ani jednou neprohrál.

  Kde ale dost možná svůj boj nezvládne, je svět internetu. Ten, jak se už mnozí sportovní hvězdy dozvěděly, neslouží jen k dobrým věcem. Usmanovi vadí, jak se o něm „fanoušci“ často vyjadřují, nebo to, jakým způsobem zasahují do jeho života.

  Bojovník se tak rozhodl vzít nad ránem telefon a učinit celé věci přítrž. „Kdokoli sledujete můj příběh, uduste se prosím. Sotva začal rok 2022 a váš život se soustředí na životy ostatních,“ napsal Usman na svůj Snapchat. To je vše? Ani zdaleka.

  „Lepší bude, když se zabijete. Bavíte se sledováním mého života, ne svého,“ rozzlobil se Usman, který pod komentář doplnil také emotikon se zdviženým prostředníčkem. Je jasné, že jeho džbán trpělivosti v onu noc přetekl. Na druhou stranu teď má co vysvětlovat.

  Bylo to špatně napsané, kaje se Usman

  Po probuzení čekala Usmana na sociálních sítích sprška kritiky. A to nejen od svých haterů, ale také od těch, kteří Nigérijce až doteď oddaně podporovali. Sám Usman v následné omluvě uvedl, že šlo o jednu neurčitou osobu a vzkaz pro ni byl formulován nešťastně.

  „Dovolte mi to vysvětlit. Byly čtyři hodiny ráno, bylo to hodně nevhodně a očividně špatně napsané. Nechte mě to přeformulovat pro toho hatera. Ty víš, kdo jsi. Jste tu jeden nebo možná dva, kteří neustále sledujete mé příběhy, abyste měli co kritizovat. Uduste se. Říkám, abyste se udusili,“ čertil se Usman.

  Své fandy ale uklidnil a naopak jim vyjádřil své sympatie. „Ale pro mé skutečné fanoušky – miluju vás, vždycky jsem si vás vážil,“ doplnil Usman. Do ringu letos ještě ani nevstoupil, už teď má ale zaděláno na problémy. Kauza se s ním bude táhnout ještě hodně, hodně dlouho.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Jiří Procházka

  Na českou MMA scénu padá bomba. Procházka může přepsat historii, v UFC zabojuje o titul

  Může se stát šampionem. Může se stát šampionem UFC. A může se stát vůbec prvním Čechem, kterému se povede získat pás šampiona v této prestižní organizaci. Řeč je o Jiřím Procházkovi, českém MMA bojovníkovi, jemuž se doposud v Japonsku, USA i Spojených arabských emirátech dařilo při zápasení vlastně vše, co si zamanul. A nyní může svým výkonům nasadit královskou korunu. Dle zahraničních médií jej totiž čeká titulový zápas s Gloverem Teixeirou.
  UFC: Dvořák vs. Ronderos

  Jiný měsíc, jiný kalibr. Brazilec je zajímavější, říká po změně plánu UFC bijec Dvořák

  Jiří Procházka na verdikt stále čeká, jeho krajan David Dvořák už si ale může do diáře napsat, kdy ho čeká další fight. Český zástupce v organizace UFC měl původně bojovat v únoru s Číňanem Su Mutaer-ťinem, plány se ale změnili. Do klece půjde až v březnu, navíc proti šestce žebříčku.
  Francis Ngannou

  Další soupeř pro Furyho. Král těžké váhy tlačí vedení UFC, chce si splnit sen v ringu

  Boxerské souboje celebrit, bývalých sportovců, ale také borců, kteří už udělali kariéry jinde. Ve sportovním světě se v posledních měsících rozmohl trend a chytit by se ho chtěl i další zápasník prestižní organizace UFC. Šampion těžké váhy Francis Ngannou odmítá podepsat novou smlouvu a hlásí, že chce naskočit do ringu.
  Jake Paul vs. Tyron Woodley

  Jake Paul chce přestoupit z ringu do UFC. Na rozhodnutí máš 5 dní, vzkazuje Paul šéfovi Whiteovi

  Youtuber a boxer Jake Paul říká, že by odešel z boxerského světa, pokud by Dan White souhlasil s jeho podmínkami pro vstup do UFC. Podle Fox News White nikdy zápas mimo smlouvu UFC nepovolil. Proto se mladý boxer rozhodl, že přestoupí, aby mohl zápasit se sportovci z UFC. Podle White je Jake příliš hloupý na to, aby takový seznam vymyslel sám.
  Conor McGregor

  Dočká se McGregor dalšího fightu? Mohl by přeskočit řadu a vyzvat šampiona Oliveiru

  Jeden z nejlepších bojovníků všech dob a borec, který pro ránu nejde daleko ani v osobním životě. Conor McGregor léčí zranění nohy, vzpamatovává se z proher, ale zároveň už se těší na další fight. Už v květnu příštího roku by se mohl dočkat, k vzájemnému souboji je nakloněný šampion lehké váhy Charles Oliveira.
  Jorge Masvidal

  Jake Paul provokuje další hvězdu. Pojď do UFC a já ti zlomím čelist, vzkazuje Masvidal

  Rozjetý, nebojácný a kontroverzní. Nějak takhle se mluví o Youtuberovi Jakeu Paulovi, který přešel do světa boxu. Američan má za sebou celkem pět zápasů, z nichž všech pět ovládl. Naposledy porazil bývalého šampiona UFC a zuby si brousí i na další hvězdy. Třeba takový Jorge Masvidal je na jeho seznamu hodně vysoko.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama