Více
  18.8 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Nigerijský bijec Usman to na úvod roku přepískl. Běžte se zabít, vzkázal svým haterům

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kamaru Usman patří v kleci mezi obávané zápasníky, se kterými se chtějí utkat tváří v tvář jen ti neotrlejší. Nigérijec ale na začátek roku 2022 dokázal, že mu neleží v žaludku jen chtiví protivníci. Na svých sociálních sítích vyslal jasný vzkaz svým haterům, které nabádal k tomu, aby se udusili a zabili.

  Psal se listopad loňského roku, když Kamaru Usman uhájil pás ve veltrové váze UFC. Vyzyvateli Colbymu Covingtonovi nedal sebemenší šanci, což viděli také rozhodčí, kteří Nigérijci po pěti kolech přiřkli triumf. Usman tak v nejlepší organizaci planety stále ani jednou neprohrál.

  Kde ale dost možná svůj boj nezvládne, je svět internetu. Ten, jak se už mnozí sportovní hvězdy dozvěděly, neslouží jen k dobrým věcem. Usmanovi vadí, jak se o něm „fanoušci“ často vyjadřují, nebo to, jakým způsobem zasahují do jeho života.

  Bojovník se tak rozhodl vzít nad ránem telefon a učinit celé věci přítrž. „Kdokoli sledujete můj příběh, uduste se prosím. Sotva začal rok 2022 a váš život se soustředí na životy ostatních,“ napsal Usman na svůj Snapchat. To je vše? Ani zdaleka.

  „Lepší bude, když se zabijete. Bavíte se sledováním mého života, ne svého,“ rozzlobil se Usman, který pod komentář doplnil také emotikon se zdviženým prostředníčkem. Je jasné, že jeho džbán trpělivosti v onu noc přetekl. Na druhou stranu teď má co vysvětlovat.

  Bylo to špatně napsané, kaje se Usman

  Po probuzení čekala Usmana na sociálních sítích sprška kritiky. A to nejen od svých haterů, ale také od těch, kteří Nigérijce až doteď oddaně podporovali. Sám Usman v následné omluvě uvedl, že šlo o jednu neurčitou osobu a vzkaz pro ni byl formulován nešťastně.

  „Dovolte mi to vysvětlit. Byly čtyři hodiny ráno, bylo to hodně nevhodně a očividně špatně napsané. Nechte mě to přeformulovat pro toho hatera. Ty víš, kdo jsi. Jste tu jeden nebo možná dva, kteří neustále sledujete mé příběhy, abyste měli co kritizovat. Uduste se. Říkám, abyste se udusili,“ čertil se Usman.

  Své fandy ale uklidnil a naopak jim vyjádřil své sympatie. „Ale pro mé skutečné fanoušky – miluju vás, vždycky jsem si vás vážil,“ doplnil Usman. Do ringu letos ještě ani nevstoupil, už teď má ale zaděláno na problémy. Kauza se s ním bude táhnout ještě hodně, hodně dlouho.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS