FotbalNeymarovi na dovolené chutná. Kdo je tenhle špekáček, ptají se fanoušci

Neymarovi na dovolené chutná. Kdo je tenhle špekáček, ptají se fanoušci

Na internetu se v posledních hodinách objevují pozoruhodné snímky. Hledačům senzací s foťákem v ruce se podařilo odchytnout Neymara při dovolené. A svět žasne, fyzická kondice totiž u Brazilce na první pohled nevypadá vůbec dobře. Ještě navíc, když už se kvapem blíží nový ligový ročník.

Zatímco spoluhráči se o víkendu dřeli na hřišti, kde nakonec ve francouzském Superpoháru podlehli „Dogám“ z Lille, Neymar si stále užívá. Dovolenou si zpestřuje na jachtě, vypadá to ale, že si najal i kvalitní kuchaře.

Ti křídelníkovi Paříže slušně vyvařují, z čehož nejsou kluboví příznivci vůbec nadšení. „Nový Ronaldo,“ píší fanoušci na sociální sítě. Na mysli mají bývalého snipera Interu Milán, který po konci kariéry nabral spoustu kilo.

Kopačky na hřebík Neymar ještě věšet nechce, pokud se ale chce dostat před startem Ligue1 do formy, měl by pořádně zabrat. Jak ale známo, to dokážou profesionální fotbalisté hodně, hodně rychle. Tak držme Brazilci palce.

Ještě navíc, když by se k němu při tréninku mohl připojit i „výživový expert“ Cristiano Ronaldo, o jehož příchodu do Parku princů se každodenně a bez přestání jedná.

S váhou měli problémy i Hazard s Willianem!

Dva bývalí hráči londýnské Chelsea, dva úžasní fotbalisté, ale také dvojice, která má potíže s váhou. Belgičan Hazard měl trable se svou hmotností po lockdownu, který zastavil na nějaký čas veškeré sportovní dění i tréninky v Realu Madrid.

Když všechna opatření skončila a hráči se postupně vraceli do tréninkového centra „Bílého baletu“, fotografům neunikla Edenova ne zrovna ideální postava. „Je to pro mě složité. Snažím se moc nejíst. Snažím se nechodit tolik do lednice a ládovat se pečivem. Ale není to snadné,“ prozradil.

Hazard už se z lapálií dostal, před startem Premier League ale řeší podobné trable Willian. Krajní útočník Arsenalu nastoupil do přípravy proti výběru Hibernian s pěkným pupkem, který prakticky ihned proletěl světem internetu.

Každý sportovec potvrdí, že životospráva je základ. Na druhou stranu je ale složité držet se jí do puntíku. Tři výše zmíněné příklady jsou toho jasným důkazem. Jen pro informaci, francouzská Ligue1 startuje teď o víkendu, španělská La Liga a Premier League na Ostrovech o týden později.

Kluci tak mají ještě chvilku času.

Nejčtenější tento týden

Sestry Williams se po čtyřech letech vrátily bok po boku. V Cincinnati padly po dramatické bitvě

Serena a Venus Williams se po čtyřech letech znovu představily společně ve čtyřhře. Na turnaji Cincinnati Open dostaly divokou kartu a proti Martě Kostyuk a Peyton Stearns sahaly po velkém obratu. Dramatický duel nakonec rozhodl až super tie-break, v němž slavné Američanky podlehly 8:10.

Vlastnická revoluce v Chelsea? Boehly a Walter zvažují prodej svých podílů

Chelsea může čekat výrazná změna ve vlastnické struktuře. Předseda klubu Todd Boehly a miliardář Mark Walter začali podle britských médií zkoumat možnost prodeje svých podílů většinovému vlastníkovi Clearlake Capital. Ve hře jsou stovky milionů liber a další oslabení Boehlyho vlivu na Stamford Bridge.

Manažer FIFA Kevin Lamour odchází po kritice Infantinova plánu

Mezinárodní fotbalovou federaci FIFA opustil provozní ředitel Kevin Lamour. Stalo se tak necelé tři týdny poté, co veřejně kritizoval prezidenta Gianni Infantina kvůli plánu na prodej podílu v nové firmě spravující turnaje včetně mistrovství světa. FIFA mezitím od kontroverzního projektu ustoupila.

Garry po porážce s Makhachevem neztrácí sebevědomí

Ian Machado Garry podruhé v profesionální kariéře našel přemožitele. Na turnaji UFC 330 ve Philadelphii nestačil na Islama Makhacheva, který zvítězil jednomyslným rozhodnutím rozhodčích. Osmadvacetiletý Ir však porážku bere s nadhledem. Po zápase ocenil soupeře a ujistil fanoušky, že jeho ambice zůstávají stejně vysoké.

Oktagon vytáhl český trhák! Kincl změří síly s Humburgerem

Karlovy Vary uvidí velký český souboj. Na turnaji OKTAGON 95 se 17. října střetnou Patrik Kincl a Dominik Humburger. Dvojka a trojka žebříčku střední váhy mohou udělat důležitý krok směrem k titulové šanci. Pro oba půjde o jeden z klíčových zápasů současné kariéry.

Claressa Shields je znovu světovou šampionkou. Scott zničila v šestém kole

Claressa Shields znovu potvrdila své výsadní postavení v ženském boxu. Americká hvězda v Atlantě ukončila Kaye Scott v šestém kole a získala zpět mistrovské pásy organizací WBC a WBA ve střední váze. Dalším krokem může být očekávaný megasouboj s neporaženou Britkou Lauren Price.

Cristiano Ronaldo naznačil konec kariéry. Poslední zápas může odehrát už letos

Jedna z největších fotbalových kariér historie se zřejmě blíží ke svému definitivnímu konci. Cristiano Ronaldo připustil, že aktuální sezona může být jeho poslední. Portugalská legenda by tak uzavřela více než dvě dekády na nejvyšší úrovni, během nichž posbírala prakticky všechny nejvýznamnější individuální i týmové trofeje.

Barcelona se dohodla na přestupu Rodriho z Man City za 65 milionů liber

Barcelona se podle britských médií dohodla s Manchesterem City na přestupu španělského záložníka Rodriho. Částka se pohybuje kolem 65 milionů liber a třicetiletý kapitán mistrů světa má podepsat smlouvu na čtyři roky. Přestup by měl klub dokončit v příštích dnech.

Seemanová zakončila ME šestým místem na čtyřstovce, Čejka skončil v polohovce sedmý

Barbora Seemanová uzavřela mistrovství Evropy v Paříži šestým místem na 400 metrů volným způsobem. Česká plavkyně v závěru dokázala zrychlit a posunula se o jednu příčku. Jan Čejka obsadil sedmé místo v polohovém závodě na 200 metrů. Oba tak přidali další kvalitní výsledky k povedenému českému vystoupení na šampionátu.

Seemanová postoupila na čtyřstovce, večer znovu skočí do boje o medaile

Barbora Seemanová se na mistrovství Evropy v Paříži představí v dalším finálovém závodě. Česká plavkyně zvládla rozplavbu na 400 metrů volným způsobem za 4:12,05 minuty a díky redukovanému pořadí získala poslední postupové místo. Večerní finále začne v 19:12.

West Ham překonal přestupový rekord Championship

West Ham United získal belgického záložníka Arneho Engelse z Celtiku. Dvaadvacetiletý fotbalista podepsal smlouvu na pět let s opcí na další sezonu a stal se nejdražší posilou, jakou kdy přivedl klub z Championship. Přesnou částku West Ham nezveřejnil, podle dostupných informací má jít o 25,75 milionu eur.

Amorim porazil Manchester United a odmítl řeči o pomstě

Rúben Amorim se osm měsíců po konci v Manchesteru United postavil proti svému bývalému klubu. V přípravném utkání ve Vratislavi dovedl AC Milán k vítězství 4:2, osobní zadostiučinění ale po zápase odmítal. Portugalský trenér zdůraznil, že vůči United necítí nic negativního a soustředí se na své působení v Itálii.

Bucha dál září v MLS, Messi potřetí v řadě nedal penaltu

Pavel Bucha pokračuje ve střelecky povedeném období v zámořské MLS. Český záložník se prosadil při remíze Cincinnati 1:1 na hřišti Orlanda a v této sezoně zaznamenal už pátý ligový gól. Méně vydařený večer prožil Lionel Messi, který neproměnil další penaltu a s Interem Miami utrpěl porážku 1:4 v Nashvillu.

Iraola chce před startem Premier League větší stabilitu Liverpoolu

Liverpool čeká poslední výrazná prověrka před začátkem nové sezony Premier League. V neděli odehraje hned dva přípravné zápasy proti italskému Comu. Nový trenér Andoni Iraola chce především vidět, zda jeho tým dokáže udržet vysokou intenzitu po delší část utkání.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama