Více
  26.6 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Němečtí fanoušci za to umí vzít. „Kouzelník“ s párkem a osmi pivy je hitem internetu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Fotbal je pojítkem mnoha lidí po celém světě. Docházení na fotbalový stadion patří pro některé národy k jedním z nejoblíbenějších sportovních aktivit. Jak to tak bývá, při dobrém fotbalovém utkání musí téct také výborné pivo. Co ale dělat, když piv je více než místa v rukou?

  Esprit Aréna v německém Düsseldorf zachytila při utkání Fortuny Düsseldorf proti Schalke 04 zajímavý pivní počin. Před zraky diváků se na kamerách objevil mladý muž, který na život a na smrt bojoval s osmi pivy a k tomu se snažil dojíst večeři. Diváci ho začali okamžitě podporovat a nakonec sklidil veliký úspěch.

  V ruce naráz držel neskutečných osm velký kousků a k tomu jednu klobásu, kterou měl v ústech. Fanoušek Düsseldorfu podal opravdu slušný výkon, bohužel pro něj ale ne takový jako jeho oblíbený tým, který nakonec v zápase Schalke 04 podlehl. Pro mnohé z toho vyplývá ale jediné, superhrdina nepotřebuje dokonale padnoucí kostým, stačí odrbaný starý dres.

  „Můj hrdina bundesligového víkendu je tenhle fanoušek Fortuny Düsseldorf. Nese s sebou minimálně osm piv a velkou klobásu,“ napsal na svůj Twitter novinář Archie Rhind-Tutt.

  Nadlidský výkon i na druhé straně

  Abychom to vzali také z druhé strany, máme tu vykutáleného diváka opačného týmu, tedy Schalke. Tomu se na fotbalovém stadionu podařilo upoutat pozornost diváků trochu jiným způsobem. Nejprve si na hlavu položil jedno pivo. Tím si diváci mysleli, že show končí. Muž se však rozhodl svůj kousek povýšit a položil na pivo telefon.

  Už to nenechalo diváky chladnými a začali s mohutným potleskem. Nic ale nebralo konce a nakonec fanoušek položil na svůj telefon ještě další dvě piva. Normální člověk by při takovém to pokusu zůstal nehybně sedět a čekal na ledovou sprchu. Mladý muž se však ničeho nebál a zapojil se do klasického fandění. Na jeho skvostný počin začali chodit vtipné poznámky. Ruku na srdce, kdo by tohle dobrovolně vyzkoušel?

  „Tohle se může stát jen na Bundeslize, kde na záchodě místo vody teče pivo,“ smál se fanoušek. „Tohle jsem přesně já, která nic neumí a kluk co se jí líbí vejde do dveří,“ smála se druhá fanynka.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno