Více
  20 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Nejkrásnější fotbalistka planety popisuje příkoří krásy. Vadí jí nevhodné nabídky a zprávy

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ana Maria Markovičová je považována za nejkrásnější fotbalistku světa. V rozhovorech však přiznává, že tato nálepka je pro ni spíše břemenem než lichocením. Ve svých 22 letech zažívá s tímto označením velké trable, které navíc média ráda přikrmují. Její zprávy na Instagramu jsou tvořeny erotickými fotografiemi nebo návrhy na setkání.

  Ana se narodila ve Švýcarsku, oddaná je ale Chorvatsku. Zbožňuje Luku Modriče, jejím idolem je hvězdný Cristiano Ronaldo. V rozhovoru uvedla, že nejvíc si na lidech cení disciplíny a vůle vydržet. Loni získala útočnice svůj první titul a tím se spustil mediální kolotoč. Lidé vidí pouze tu hezkou stránku krásy, mladičká fotbalistka čelí krušným výzvám.  

  Sama Ana přiznala, že jí to přineslo spoustu pozitivních věcí, nesmí se však zapomínat ani na ty negativní. I přes to, že si ráda vyslechne líbivé komentáře na její vzhled, na otázku, zda by raději byla modelkou nebo tváří Chelsea, Markovičová odpověděla: „Rozhodně smlouva s Chelsea, bez debat!“

  Nelíbí se jí být „sexy“

  „Samozřejmě, že ty články, kde mě označují za nejkrásnější nebo jednu z nejkrásnějších fotbalistek, ráda čtu. Každého potěší, když vám řeknou, že jste krásná. Pak ale přicházejí na řadu články, kde mě označují za nejvíc sexy. A to už se mi nelíbí,“ prozradila Markovičová.

  Markovičová popsala, že v dnešní době je strašně těžké nést nálepku jedné z nejkrásnějších žen. Sama útočnice Curychu si zažila nevyžádané poznámky anebo dokonce nevhodné fotografie. Na svém instagramovém učtu má přes 600 tisíc sledujících a ne každý má chuť ji pouze obdivovat. 

  „Je pravda, že co jsem na sociálních sítích aktivnější, objevují se i tací, kteří si ze mě chtějí vystřelit anebo naopak ode mě chtějí něco získat. Dost často se mi stává, že mi píšou manažeři různých klubů, já ale vím, že mě nikdy neviděli hrát a píšou mi jen kvůli mé kráse a mému dosahu na sítích. Tohle je vlastně ještě ta lepší stránka, dost často mi do zpráv chodí erotické fotografie nebo zprávy, jestli by nebylo možné mi po zápase vyčistit kopačky od kamínků,“ dodala se smíchem Markovičová.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  17 KOMENTÁŘE

  1. Čemu se diví, když si dává na profil lehtivé fotky a lascivně se vystavuje?!

   • Je krásná a maká. Jiná krásná se jen válí a fotí. Ano musí to mít těžké, ale nežije v Česku( měla by navštívit, pobýt a poznat místní prasata a špínu). Tak vodá…

  2. Vzhledem a její krásou, je trochu podobná české modelce Taťáně Kuchařové. 😍

  3. Tak kdyby jí napsal Ronaldo, asi by jí ty vyčištěné kopačky od kamínků nevadily.

  4. no možná kdyby nebyla na každým obrazku co je v mediich tak zmalovaná ale ukazala pravej xicht….. a jestě si stežuje na pozornost

  5. Nejkrásnější fotbalistka planety ju ?????????? To snad nééééééééé

  6. Tak ať se slečna obrátí na plastického chirurga. Dneska jde přece tu vizáž nejen vylepšit ale, když se ví jak na to, i zhoršit. K tomu bych doporučil nějaký méně vyzývavý outfit, a bude mít od nás, poživačných samců, klid hned. Nebo taky je ještě dobrým řešením kulturistika. Ty ženské co ji dělají bývají většinou tak škaredé, že tohle by slečně taky určitě pomohlo.

  7. To jsou kecy, vydlabany bloncky, denne na sebe patla pakeup hodiny stravene na kosmetice a u kadernika v obchodech se sexi oblecenim a pak hodiny stelovani tech nejvic sexi fotek na site a pak si jakoze stezuje jak ji to vadi :D:D:D

  Comments are closed.