Více
  11.5 C
  Czech
  Pátek, 15 října, 2021

  Na hrách přepsal dějiny, doma v Irsku ho zmlátili. Mladý bojovník skončil na sále

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Olympijské hry v japonské metropoli nedopadly pro Jacka Woolleyho zrovna ideálně. I když ale skončil už v osmifinále, zapsal se do historie jako první sportovec z Irska, který soutěžil v taekwondu. Místo oslav na něj ale doma čekaly nepříjemnosti. Na cestě z večeře ho brutálně zmlátil pouliční gang.

  Jack Woolley jel do Tokia jako velká naděje. Bohužel pro něj i pro celé Irsko se z toho ale medaile nevyklubala. 22letý bijec odjížděl z dějiště her už po osmifinále, ve kterém nestačil na Argentince Guzmana. Ani tak se ale nemá zástupce kategorie do 58 kilo za co stydět.

  Na olympiádě totiž ještě nikdy nikdo z Irska v taekwondu nezápasil. Woolley byl prvním, i tak ale se svým výkonem příliš spokojený nebyl. „Je těžké to přijmout a ještě bude. Někteří lidé sem přišli, aby se her zúčastnily, já jsem sem přišel vyhrát,“ hlásil zklamaně.

  A lepší to nebylo ani po návratu domů. Woolley šel na večeři, pak na drink, cestou domů ho ale přepadl gang. Parta osmi až dvanácti 20letých floutků chodila po ulici v Dublinu a dělala výtržnosti. Následně se pak pustila i do několika kolemjdoucích.

  A mezi nimi byl i taekwondista Woolley.

  Tržné rány, pobyt v nemocnici!

  Z návštěvy restauračního zařízení se tak nakonec z pohledu olympionika vyklubal pobyt v nemocnici. Tam musel dokonce podstoupit operaci pochroumaného obličeje. Fotky, které umístil na sociální sítě, nevypadají z žádného úhlu hezky.

  „Ještě jednou vám všem děkuji za podporu a laskavé vzkazy,“ napsal na své sociální sítě. „Doufám, že se brzy uzdravím. Bylo to pár hodně náročných měsíců,“ doplnil. Sám dokonale ovládá bojové umění, ve chvíli, kdy mu dva muži vrazili pěstí, ale nereagoval.

  Jeho schránku zaplavily tisíce zpráv, které mu vyjadřují podporu. A objevila se mezi nimi i ta, kterou napsala boxerská olympijská šampiona z Tokia Kellie Harringtonová. „Když to čtu, jsem neskutečně naštvaná,“ prohlásila.

  Policejní složky v irském hlavním městě potvrdily reportérům ze Sky Sports, že na místo dorazily až těsně po řádění. Na zemi už jen leželo několik lidí s bolestmi a zlomeninami. Podle dostupných zpráv se zatím žádní viníci nenašli.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Martin Buday

  Slovenská enkláva v UFC se rozroste. Ke smlouvě se probil „pořízek“ z Trnavy

  UFC. Organizace, o níž sní každý profesionální zápasník. Jen malému množství bijců se ale podaří do elitní společnosti ve Spojených státech americký prodrat. Slovensko v ní mělo až doteď jednoho zástupce, ke Klenovi ale přibude nováček. Smlouvu si svým výkonem zajistil Martin Buday.
  Fury vs. Wilder III

  Wilder po prohře s Furym šílel. Nejprve zkoumal rukavice, pak se choval nesportovně

  Jeden z největších boxerských soubojů letošního roku je zdárně u konce. Dovršení trilogie mají za sebou dvě těžké váhy, Tyson Fury a Dentay Wilder. Diváci v Las Vegas přihlíželi strhující bitvě, kterou v 11. kole překlenul na svou stranu britský boxer Fury. Po zápase se ale mluví i o Wilderovi, který se nechoval vůbec ukázkově.
  Tyson Fury vs. Deontay Wilder

  Poklopec si nerozepnu, směje se Fury. Před bitvou s Wilderem chce být boxer nažhavený

  Dovršení trilogie je za dveřmi. Už za dva dny vstoupí do ringu Tyson Fury a Dentay Wilder. Vzájemný souboj dvou těžkých vah byl v plánu už na léto, nakonec se ale musel přesunout. Oba borci ladí formu a hlásí, co mají v plánu. „Cikánský král“ Fury si například odepře veškerý sex.
  Muhammad Ali

  Boxer v roli malíře. Obrázky z dílny Muhammada Aliho se prodaly za 20 milionů

  Aukční síně jsou plné předmětů, které dříve vlastnili a používali vynikající sportovci. Kopačky, dresy, basketbalové boty, tenisky, baseballové pálky. To všechno je čas od času k mání. Za téměř 1 milion dolarů se teď ale prodala i celkem velká vzácnost. Obrázky, které nakreslil boxerský velikán Muhammad Ali.
  Mike Tyson

  Koho by rád vyzval Mike Tyson? Pokud dostane balík, do ringu půjde s Loganem Paulem

  Boxerské duely celebrit je tématem, na které se toho v poslední době napovídalo až, až. Zdá se ale, že ještě není všem soubojům konec. Během jednoho z rozhovorů se k trendu vyjádřil i legendární Mike Tyson. Kdyby dostal bijec řádně zaplaceno, nevadilo by mu postavit se tváří v tvář Loganu Paulovi.
  Jon Jones

  Jonese z UFC čeká za další exces soud. Měl zmlátit partnerku, pak zničit policejní auto

  V kleci patří Jon Jones mezi borce, kterých se soupeři neskutečně bojí. To samé se ale bohužel týká i domácnosti, kterou sdílí bijec společně se svou snoubenkou. Minulý pátek ji měl fyzicky napadnout a rozbít nos. Aby toho náhodou nebylo málo, po příchodu policie se bránil zatčení a poničil auto.
  Reklama
  Reklama
  Reklama