Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Na hrách přepsal dějiny, doma v Irsku ho zmlátili. Mladý bojovník skončil na sále

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Olympijské hry v japonské metropoli nedopadly pro Jacka Woolleyho zrovna ideálně. I když ale skončil už v osmifinále, zapsal se do historie jako první sportovec z Irska, který soutěžil v taekwondu. Místo oslav na něj ale doma čekaly nepříjemnosti. Na cestě z večeře ho brutálně zmlátil pouliční gang.

  Jack Woolley jel do Tokia jako velká naděje. Bohužel pro něj i pro celé Irsko se z toho ale medaile nevyklubala. 22letý bijec odjížděl z dějiště her už po osmifinále, ve kterém nestačil na Argentince Guzmana. Ani tak se ale nemá zástupce kategorie do 58 kilo za co stydět.

  Na olympiádě totiž ještě nikdy nikdo z Irska v taekwondu nezápasil. Woolley byl prvním, i tak ale se svým výkonem příliš spokojený nebyl. „Je těžké to přijmout a ještě bude. Někteří lidé sem přišli, aby se her zúčastnily, já jsem sem přišel vyhrát,“ hlásil zklamaně.

  A lepší to nebylo ani po návratu domů. Woolley šel na večeři, pak na drink, cestou domů ho ale přepadl gang. Parta osmi až dvanácti 20letých floutků chodila po ulici v Dublinu a dělala výtržnosti. Následně se pak pustila i do několika kolemjdoucích.

  A mezi nimi byl i taekwondista Woolley.

  Tržné rány, pobyt v nemocnici!

  Z návštěvy restauračního zařízení se tak nakonec z pohledu olympionika vyklubal pobyt v nemocnici. Tam musel dokonce podstoupit operaci pochroumaného obličeje. Fotky, které umístil na sociální sítě, nevypadají z žádného úhlu hezky.

  „Ještě jednou vám všem děkuji za podporu a laskavé vzkazy,“ napsal na své sociální sítě. „Doufám, že se brzy uzdravím. Bylo to pár hodně náročných měsíců,“ doplnil. Sám dokonale ovládá bojové umění, ve chvíli, kdy mu dva muži vrazili pěstí, ale nereagoval.

  Jeho schránku zaplavily tisíce zpráv, které mu vyjadřují podporu. A objevila se mezi nimi i ta, kterou napsala boxerská olympijská šampiona z Tokia Kellie Harringtonová. „Když to čtu, jsem neskutečně naštvaná,“ prohlásila.

  Policejní složky v irském hlavním městě potvrdily reportérům ze Sky Sports, že na místo dorazily až těsně po řádění. Na zemi už jen leželo několik lidí s bolestmi a zlomeninami. Podle dostupných zpráv se zatím žádní viníci nenašli.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Jiří Procházka

  Na českou MMA scénu padá bomba. Procházka může přepsat historii, v UFC zabojuje o titul

  Může se stát šampionem. Může se stát šampionem UFC. A může se stát vůbec prvním Čechem, kterému se povede získat pás šampiona v této prestižní organizaci. Řeč je o Jiřím Procházkovi, českém MMA bojovníkovi, jemuž se doposud v Japonsku, USA i Spojených arabských emirátech dařilo při zápasení vlastně vše, co si zamanul. A nyní může svým výkonům nasadit královskou korunu. Dle zahraničních médií jej totiž čeká titulový zápas s Gloverem Teixeirou.
  UFC: Dvořák vs. Ronderos

  Jiný měsíc, jiný kalibr. Brazilec je zajímavější, říká po změně plánu UFC bijec Dvořák

  Jiří Procházka na verdikt stále čeká, jeho krajan David Dvořák už si ale může do diáře napsat, kdy ho čeká další fight. Český zástupce v organizace UFC měl původně bojovat v únoru s Číňanem Su Mutaer-ťinem, plány se ale změnili. Do klece půjde až v březnu, navíc proti šestce žebříčku.
  UFC 268

  Nigerijský bijec Usman to na úvod roku přepískl. Běžte se zabít, vzkázal svým haterům

  Kamaru Usman patří v kleci mezi obávané zápasníky, se kterými se chtějí utkat tváří v tvář jen ti neotrlejší. Nigérijec ale na začátek roku 2022 dokázal, že mu neleží v žaludku jen chtiví protivníci. Na svých sociálních sítích vyslal jasný vzkaz svým haterům, které nabádal k tomu, aby se udusili a zabili.
  Francis Ngannou

  Další soupeř pro Furyho. Král těžké váhy tlačí vedení UFC, chce si splnit sen v ringu

  Boxerské souboje celebrit, bývalých sportovců, ale také borců, kteří už udělali kariéry jinde. Ve sportovním světě se v posledních měsících rozmohl trend a chytit by se ho chtěl i další zápasník prestižní organizace UFC. Šampion těžké váhy Francis Ngannou odmítá podepsat novou smlouvu a hlásí, že chce naskočit do ringu.
  Jake Paul vs. Tyron Woodley

  Jake Paul chce přestoupit z ringu do UFC. Na rozhodnutí máš 5 dní, vzkazuje Paul šéfovi Whiteovi

  Youtuber a boxer Jake Paul říká, že by odešel z boxerského světa, pokud by Dan White souhlasil s jeho podmínkami pro vstup do UFC. Podle Fox News White nikdy zápas mimo smlouvu UFC nepovolil. Proto se mladý boxer rozhodl, že přestoupí, aby mohl zápasit se sportovci z UFC. Podle White je Jake příliš hloupý na to, aby takový seznam vymyslel sám.
  Conor McGregor

  Dočká se McGregor dalšího fightu? Mohl by přeskočit řadu a vyzvat šampiona Oliveiru

  Jeden z nejlepších bojovníků všech dob a borec, který pro ránu nejde daleko ani v osobním životě. Conor McGregor léčí zranění nohy, vzpamatovává se z proher, ale zároveň už se těší na další fight. Už v květnu příštího roku by se mohl dočkat, k vzájemnému souboji je nakloněný šampion lehké váhy Charles Oliveira.
  Reklama
  Reklama
  Reklama