Více
  11.6 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Místo tvrdých ran rozdává lechtivé fotky. Krásná bojovnice plní internet svým tělem

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Náročné fyzické tréninky, tvrdé zápasy nebo dřina v posilovně. Tyto aktivity neodmyslitelně patří ke světům bojových sportů. Zároveň ale mohou sloužit také jako nástroje pro to, aby měly boxerky a zápasnice vypracovaná těla, se kterými se pak mohou podělit s ostatními. Touto cestou se vydala třeba také slavná Paige VaZant.

  Bývalá zápasnice slavné organizace UFC už na sebe upozornila během karantén způsobených pandemií nemoci covid-19. Tehdy se rozhodla, že začne sypat na své sociální sítě fotografie, na kterých je spolu se svým manželem úplně nahá. Zakrývá sice ty nejvnadnější partie, pozorný divák si ale i tak může o jejím sexy těle udělat dokonalý obrázek.

  Aby toho nebylo málo, zápasnice, která v současné době soupeří s ostatními v boxu bez rukavic v rámci organizace Knuckle Fighting Championship, provozuje OnlyFans a svou vlastní internetovou stránku podobného typu. Pro neznalé, OnlyFans je internetový portál, kam odvážlivkyně umisťují své nahé fotografie či videa a snaží se získat finanční prostředky. Paige VaZant patří mezi velké oblíbenkyně fanoušků i proto, že se nebojí umisťovat obrázky ani na Instagram.

  Právě sem už na začátku letošního roku zaujala nejednoho sportovního i nesportovního diváka. „Hra na schovávanou,“ napsala ke krátkému gifu, na kterém odhrnuje košili a ukazuje svůj dekolt a rýsující se bradavku. Jedna z nejhezčích fighterek planety, jak ji experti a fanoušci často nazývají, dokazuje, že se toho skutečně vůbec nebojí.

  Tuto cestu nerazí jen ona

  Kromě Paige už se cestou OnlyFans vydaly také další její kolegyně. Poprask způsobuje téměř na denní bázi Bec Rawlings a před pár dny si založila účet na této stránce také boxerka Taylor Starling. V případě poslední jmenované jde zejména o finance, kterých v boxu podle jejích slov není mnoho. Naopak na OnlyFans ano.

  „Před OnlyFans jsem pracovala na plný úvazek a měla dvě práce na částečný úvazek, kde jsem musela pracovat o víkendech. OnlyFans nebylo něčím, po čem bych moc toužila, ale věděla jsem, že se chci stát lepší bojovnicí, být schopná plně trénovat a dát do boje vše, takže jsem si řekla, že to udělám,“ řekla Rawling pro server MMA Fighting.

  Pusu následně zavřela také kritikům, kteří její krok odsoudili. Pronesla, že pokud jí někdo neplatí účty a nedává jídlo do úst jejím dětem, jejich názor boxerku nezajímá.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  1 komentář

  1. Tak že by si musely bojovnice zakládat OnlyFans pro lepší tréninkové podmínky je hroznej samozřejmě hroznej bizár. Van Zant na sebe přitahuje pozornost, ale po sportovní stránce má to nejlepší za sebou. V současné UFC je několik krásných zápasnic a zdaleka nemusí na sociálních sítích předvádět to, co Van Zant, aby si jich člověk všiml. Sorry jako :-). Jako příklad uvedu Juliannu Peňu, která dokonce ještě před pár měsíci byla šampionkou UFC. Ale chápu 😉 Mimochodem přehledný kalendář turnajů UFC sleduju pravidelně zde a je to super: https://www.fightlive.cz/rubriky/mma/organizace-ufc-zapasnici-eventy-a-statistiky_555.html

  Comments are closed.