Bojové sportyMísto tvrdých ran rozdává lechtivé fotky. Krásná bojovnice plní internet svým tělem

Místo tvrdých ran rozdává lechtivé fotky. Krásná bojovnice plní internet svým tělem

Náročné fyzické tréninky, tvrdé zápasy nebo dřina v posilovně. Tyto aktivity neodmyslitelně patří ke světům bojových sportů. Zároveň ale mohou sloužit také jako nástroje pro to, aby měly boxerky a zápasnice vypracovaná těla, se kterými se pak mohou podělit s ostatními. Touto cestou se vydala třeba také slavná Paige VaZant.

Bývalá zápasnice slavné organizace UFC už na sebe upozornila během karantén způsobených pandemií nemoci covid-19. Tehdy se rozhodla, že začne sypat na své sociální sítě fotografie, na kterých je spolu se svým manželem úplně nahá. Zakrývá sice ty nejvnadnější partie, pozorný divák si ale i tak může o jejím sexy těle udělat dokonalý obrázek.

Aby toho nebylo málo, zápasnice, která v současné době soupeří s ostatními v boxu bez rukavic v rámci organizace Knuckle Fighting Championship, provozuje OnlyFans a svou vlastní internetovou stránku podobného typu. Pro neznalé, OnlyFans je internetový portál, kam odvážlivkyně umisťují své nahé fotografie či videa a snaží se získat finanční prostředky. Paige VaZant patří mezi velké oblíbenkyně fanoušků i proto, že se nebojí umisťovat obrázky ani na Instagram.

Právě sem už na začátku letošního roku zaujala nejednoho sportovního i nesportovního diváka. „Hra na schovávanou,“ napsala ke krátkému gifu, na kterém odhrnuje košili a ukazuje svůj dekolt a rýsující se bradavku. Jedna z nejhezčích fighterek planety, jak ji experti a fanoušci často nazývají, dokazuje, že se toho skutečně vůbec nebojí.

Tuto cestu nerazí jen ona

Kromě Paige už se cestou OnlyFans vydaly také další její kolegyně. Poprask způsobuje téměř na denní bázi Bec Rawlings a před pár dny si založila účet na této stránce také boxerka Taylor Starling. V případě poslední jmenované jde zejména o finance, kterých v boxu podle jejích slov není mnoho. Naopak na OnlyFans ano.

„Před OnlyFans jsem pracovala na plný úvazek a měla dvě práce na částečný úvazek, kde jsem musela pracovat o víkendech. OnlyFans nebylo něčím, po čem bych moc toužila, ale věděla jsem, že se chci stát lepší bojovnicí, být schopná plně trénovat a dát do boje vše, takže jsem si řekla, že to udělám,“ řekla Rawling pro server MMA Fighting.

Pusu následně zavřela také kritikům, kteří její krok odsoudili. Pronesla, že pokud jí někdo neplatí účty a nedává jídlo do úst jejím dětem, jejich názor boxerku nezajímá.

Nejčtenější tento týden

George Russell pod tlakem. Kimi Antonelli mu v Mercedesu nečekaně zatápí

Formule 1 řeší po třech závodech nečekané téma, a to interní souboj v Mercedesu. Zatímco George Russell měl být jasnou jedničkou, devatenáctiletý Kimi Antonelli mu bere body i pozornost a začíná přepisovat očekávaný scénář sezony.

Kučerov dal 400. gól, Tampa ale v Buffalu padla

Nikita Kučerov dosáhl v NHL na další velké jubileum. Ruský útočník vstřelil za Tampu Bay svůj 400. gól, jenže Lightning v důležitém souboji o čelo Atlantické divize prohráli v Buffalu 2:4. Sabres se tak na soupeře bodově dotáhli a dál zůstávají ve hře i o první místo ve Východní konferenci.

Nathan Aspinall znovu na vrcholu. V Mnichově otočil finále a slaví čtvrtý titul z European Tour

Britský šipkař Nathan Aspinall předvedl v Mnichově parádní obrat a ve finále German Darts Grand Prix porazil Dannyho Nopperta 8:5. Výkonem s průměrem přes 100 bodů potvrdil návrat do formy a přidal už čtvrtý triumf na European Tour.

Vydřený obrat a třetí titul, Bouzková uspěla v Bogotě

Marie Bouzková zvládla na antuce v Bogotě těžké finále s Pannou Udvardy a po obratu získala třetí titul na okruhu WTA. Česká tenistka po ztraceném prvním setu změnila hru, přidala na agresivitě a zápas převrátila ve svůj prospěch. Cenný týden pak podtrhl i posun ve světovém žebříčku, kde se vrátila na 24. místo.

Vladař dovedl Philadelphii k cenné výhře, Zacha se trefil po nahrávce Pastrňáka

Philadelphia zvládla důležitý duel s Bostonem a po výhře 2:1 po prodloužení si znovu pomohla v boji o play off. Daniel Vladař inkasoval jen jednou a patřil k hlavním postavám večera. Z českých hráčů se prosadili také Pavel Zacha, David Pastrňák a Jaroslav Chmelař.

Messi dal první gól na novém stadionu, Miami jen remizovalo

Inter Miami otevřelo nový stadion velkým večerem, ale bez velké tečky. Na Nu Stadium s kapacitou 26 tisíc diváků padl historicky první gól domácího klubu z kopačky Lionela Messiho, jenže vítězná premiéra se nekonala. Úřadující šampion MLS proti Austinu dvakrát dotahoval a nakonec bral jen remízu 2:2.

Barcelona vyhrála na Atléticu a po klopýtnutí Realu odskočila v čele ligy

Katalánský celek zvládl těžký večer v Madridu a po vítězství 2:1 navýšil náskok na první příčce už na sedm bodů. Barceloně pomohla i porážka Realu na Mallorce, sama se ale proti Atléticu na body pořádně nadřela. Dlouhou přesilovku nedokázala dlouho proměnit a rozhodnutí přinesla až smolná situace v samém závěru.

Bouzková je v Bogotě ve finále a může získat třetí titul

Marie Bouzková zvládla semifinále v Bogotě bez ztráty setu a po dvou letech si tam znovu zahraje o titul. Česká tenistka potvrdila roli nasazené jedničky, v Kolumbii zatím neprohrála ani jednu sadu a v neděli může vybojovat třetí trofej kariéry. Dobré zprávy přišly i od Sáry Bejlek, která po návratu na kurty znovu vyhrála zápas na okruhu WTA a posune se na nové kariérní maximum.

Nečas rozhodl v Dallasu a Canadiens dál rostou

Martin Nečas zařídil Coloradu cennou výhru 2:0 na ledě Dallasu. V závěru dal vítězný gól a pak ještě připravil pojistku pro Nathana MacKinnona. Do sobotního programu NHL se výrazně zapsal také Jaroslav Chmelař, který skóroval za Rangers. Dařilo se i českým brankářům, Karel Vejmelka pomohl Utahu a Jakub Dobeš zase podpořil rozjetý Montreal.

Vladař pomohl Philadelphii k cenné výhře, Dostál šestkrát inkasoval

Daniel Vladař zvládl důležitý zápas v boji o play off a dovedl Philadelphii k výhře 4:1 na ledě New York Islanders. Český brankář zapsal 21 zákroků a napravil poslední nepovedený start. Naopak Lukáš Dostál prožil těžší večer, při domácí porážce Anaheimu 2:6 se St. Louis pustil šest branek.

Hudáček ocenil přesilovky Třince po výhře nad Vary

Třinečtí hokejisté vstoupili do semifinále extraligy vítězně a po výsledku 3:1 proti Karlovým Varům udělali první krok k postupu. Ocelářům výrazně pomohly přesilovky, které v pravý čas zabraly, i když podle Libora Hudáčka nešlo o nic předem nalajnovaného. Soupeř totiž změnil způsob bránění a domácí museli reagovat za pochodu.

Sáblíková se rozloučí s fanoušky v Praze

Martina Sáblíková uzavře svou mimořádnou kariéru ještě jedním domácím momentem. Po oficiálním konci na ledě v nizozemském Heerenveenu chystá rozlučku i před českými fanoušky. Stane se hlavní tváří červnového festivalu Offseason v pražských Holešovicích.

Gerwyn Price slaví drtivé vítězství v Manchesteru

Velšský „Iceman“ Gerwyn Price předvedl dominantní výkon a ovládl devátý večer Premier League Darts. Turnaj v Manchesteru však kromě špičkových výkonů nabídl i vyhrocený střet mezi Lukem Littlerem a Gianem van Veenem.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama