Reklama

McGregor na tiskovce řádil. Poiriera zasypal nadávkami, pak ho chtěl nakopat

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Už se to blíží nezastavitelným tempem. V noci ze soboty na neděli se v Las Vegas uzavře trilogie mezi McGregorem a Poirierem. Před 6 lety triumfoval Ir, v lednu letošního roku zase bijec z USA. Oba bojovníci už mají za sebou tiskovou konferenci, která byla jako obvykle šílená.

A to zejména z jedné strany. Tak, jak bývá zvykem, „Notorious“ zase řádil a před soubojem je pořádně nažhavený. V UFC měl před několika lety dlouhou pauzu a končil kariéru, proti Poirierovi navíc naposledy zrovna nezářil.

Teď je ale situace jiná. Irská star trénuje jako o život a trilogii chce ukončit vítězstvím. Bojovat se bude v Las Vegas, kam se slavná organizace přesouvá po dlouhých 16 měsících. Abú Dhabí plus Florida, to byly destinace, kde se mohlo zápasit i během pandemie nemoci covid-19.

„Je skvělé být zase doma,“ řekl na tiskové konferenci šéf Dana White. Toho pak ale svými výroky přehlušili jiní. McGregor se snažil svého soka rozhodit, nadával mu a dokonce se ho snažil nakopat. Ani Poirier se ale nedržel zpátky.

Už jsi za zenitem!

Řeči započaly už na sociálních sítích několik dní zpátky. McGregor si jel svoje a pouštěl se do Poiriera, i ten ale zkoušel své soka rozhodit. „Tvůj trashtalk je stejně tak řídký jako tvoje vlasy. Už brzy se uvidíme v kleci, šampione,“ smál se Dustin.

Pak přišla tiskovka, na které toho bylo tradičně až, až. Téměř od začátku to byla jedna velká slovní přestřelka. „Conore, otázka na tebe,“ začal novinář. „Od doby, co už Barack Obama není prezident, jsi vyhrál jen jeden zápas,“ pokračoval.

„Zavři hubu,“ odvětil McGregor. „Vejdu tam a Dustina sejmu,“ slibuje Ir. Jeho soupeř má ale o kvalitách Conora jasno. „Už to máš za sebou, jsi za zenitem,“ řekl Poirier. Pak ale sám uznal, jak nebezpečný irský bijec ve skutečnosti stále je.

„Jsi nebezpečný bojovník, o tom není pochyb. Ale hele, porazil jsem tě jednou a klidně to zvládnu znovu,“ dodal. Jestli se mu to podaří, uvidíme už v neděli okolo šesté hodiny ranní. Bojovat se bude v Las Vegas a mnozí věří spíše Conorovi.

Ten by byl nadšený. Ukončit trilogii vítězně? To je rozhodně jeho cílem.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Joshua vs. Usyk

Joshua chtěl všechny pásy, teď nemá nic. Na body ho porazil...

Boxerský souboj, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Tak by se dalo mluvit o vzájemném měření sil Anthonyho Joshuy a Oleksandra Usyka. Brit měl v držení čtyři pásy a ten pátý chtěl vzít Furymu. Po tahanicích po soudech ale ze zápasu sešlo. Šampion tak kývl na nabídku „náhradníka“. A ten se teď směje.
Conor McGregor

McGregorův trapas před duelem MLB. Pokazil nadhoz, míčkem málem trefil diváka

Irský bojovník Conor McGregor potvrdil, že je pro každou legraci. Z jeho výkonu před zápasem MLB mezi Chicagem a Minnesotou ale jednomu z diváků rozhodně do smíchu nebylo. Bijec měl před utkáním na starost symbolický nadhoz, ten se mu ale hrubě nepovedl. Míček letěl místo do rukavice na tribunu.
Paddy Pimblett

Bijec z UFC nesnáší United. Kdybych mohl, zmlátím Bruna Fernandese, vykřikuje

Svět bojových umění se v poslední době dostává do popředí. MMA dříve provozovali spíše vyhazovači z nejrůznějších barů a hospod, dnes se ale stalo symbolem síly a respektu. I tak se ale i tady čas od času objeví někdo, jehož řeči s bojovým uměním ruku v ruce příliš nejdou. Příkladem je třeba Conor McGregor nebo nově Paddy Pimblett.
Conor McGregor

Conor už zase řádil. Na předávání cen MTV chrstl drink na...

Kdekdo by si mohl říct, že moc sportu na předávání cen MTV v New Yorku k vidění nebude. Opak je ale pravdou, neboť na červený koberec byl pozván i bouřlivák Conor McGregor. Bojovník, který v současné době léčí zranění, si vyskakoval na rappera Machine Gun Kellyho. Zasahovat musela i ochranka.
Mike Tyson

Mike Tyson versus gorila. Boxerův plán ztroskotal, v zoo peníze odmítli

V poslední době se ve světě boxu rozmohl nešvar. Do ringu se proti sobě staví bývalí boxeři, zápasníci MMA či internetové hvězdy. Duely celebrit lákají do hal i k obrazovkám tisíce fanoušků. Fight, který měl v plánu Mike Tyson, se ale měl v 80. letech uskutečnit v zoologické zahradě. Šampion chtěl vyzvat gorilu.
Evander Holyfield

Ostuda, trapas, selhání. Holyfieldovi návrat zhořkl, po 2 minutách se poroučel...

Měl to být souboj dvou bývalých vynikajících sportovců, který divákům vezme dech. A to se nakonec skutečně stalo. Bohužel pro boxerského veterána ale dopadl bledě. Evander Holyfield přecenil své síly a už po 2 minutách se poroučel na zem. Proti svému sokovi nezvládl držet krok ani jedno celé kolo.
Reklama
Reklama
Reklama