16.9 C
    Středa 22. května 2024

Marcus Rashford odmítá letní odchod z Manchesteru United. Chce se vrátit do formy

Marcus Rashford z Manchesteru United údajně vyjádřil svůj záměr zůstat v klubu i během nadcházejícího letního přestupového období, a to navzdory náročné sezóně 2023-24.

Anglický reprezentant je spojován s odchodem z Old Trafford, přičemž jako možná destinace je často zmiňován Paris Saint-Germain. Nicméně se předpokládá, že francouzští mistři nemají v plánu Rashforda v létě draftovat.

Podle TBR Football Rashford sdělil Manchesteru United, že nemá chuť odejít a je plně odhodlán získat zpět svou formu. Šestadvacetiletý hráč zažil působivou sezónu 2022-23. Během ní vstřelil 30 gólů a poskytl 10 asistencí, což ho dovedlo k podpisu lukrativní smlouvy s klubem, která mu prodloužila podmínky až do června 2028.

Letos není ve formě

V této sezóně se Rashford snažil zopakovat svou předchozí formu. Ve 40 vystoupeních ve všech soutěžích však vstřelil pouze osm gólů a poskytl pět asistencí. Jeho frustrace na hřišti a problémy mimo hřiště vyvolaly otázky ohledně jeho oddanosti klubu.

Minulý týden Rashford reagoval na podpůrný příspěvek z fanouškovského účtu a napsal: „Vážím si vaší podpory! Je to zneužívání a trvá už několik měsíců. Už toho bylo dost.“ Trenér Manchesteru United Erik ten Hag tento názor zopakoval na tiskové konferenci. Prohlásil, že útočník potřebuje podporu během problematického období.

Navzdory spekulacím kolem jeho budoucnosti se očekává, že se Rashford vrátí na pondělní zápas proti Crystal Palace. Těší se také na případnou reprezentaci Anglie na Euru 2024 a je odhodlán znovu získat formu, která z něj udělala jednoho z výborných evropských hráčů.

Mimo hřiště Rashford údajně tráví čas s modelkou kolumbijského původu Ericou Correou. Dvojice byla společně spatřena na akci BLVD Manchester, což naznačuje, že hvězda Manchesteru United nachází úspěch v osobním životě navzdory svým profesním problémům.

Kanada poráží Čechy v dramatickém souboji 4:3 v prodloužení

V napínavém zápase, který zůstal bez gólů až do divoké třetí třetiny, rozhodl Dylan Cozens dvěma trefami, včetně vítězné branky v prodloužení. Kanada porazila Česko 4:3 a ovládla skupinu A. Češi hráli spíše defenzivní hokej, který nenabídl mnoho střel na kanadskou branku. Lvům nepomohl ani příchod posily z Bostonu.

Usyk a Fury se znovu utkají v říjnu. Vítěz bude v roce 2025 čelit Joshuovi

Po napínavém zápase v Rijádu se pozornost rychle přesunula k očekávané odvetě mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem. Ukrajinský boxer, který se stal nesporným šampionem těžké váhy, by se měl s Furym utkat znovu v říjnu tohoto roku v Rijádu. Tato odveta je nejen smluvně zavazující, ale je také nejočekávanějším zbývajícím zápasem letošního roku.

Xander Schauffele triumfoval na US PGA Championship a zajistil si tak první titul na major turnaji

Ve strhujícím finále ve Valhalle prokázal Xander Schauffele své mistrovství vítězstvím na US PGA Championship. Schauffele se ubránil obrovským výzvám Brysona DeChambeaua a Viktora Hovlanda, zahrál závěrečné kolo za 65 a získal svůj první major titul.