17.4 C
    Středa 22. května 2024

Lionel Messi je zpět. Nastoupil na přípravný zápas FC Barcelona

Argentinský fotbalový útočník Lionel Messi nastoupil v základní sestavě v prvním přípravném zápase FC Barcelona před vstupem do dění v La Lize. Klub v sobotu také potvrdil, že Messi zůstává kapitánem týmu.

Argentinský reprezentant původně trval na odchodu z Barcelony. Neúčastnil se na úvodních trénincích před novou sezónou a bojkotoval i lékařskou prohlídku. Předmětem sporu měly být dohady o jeho smlouvě.

Kanada poráží Čechy v dramatickém souboji 4:3 v prodloužení

V napínavém zápase, který zůstal bez gólů až do divoké třetí třetiny, rozhodl Dylan Cozens dvěma trefami, včetně vítězné branky v prodloužení. Kanada porazila Česko 4:3 a ovládla skupinu A. Češi hráli spíše defenzivní hokej, který nenabídl mnoho střel na kanadskou branku. Lvům nepomohl ani příchod posily z Bostonu.

Usyk a Fury se znovu utkají v říjnu. Vítěz bude v roce 2025 čelit Joshuovi

Po napínavém zápase v Rijádu se pozornost rychle přesunula k očekávané odvetě mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem. Ukrajinský boxer, který se stal nesporným šampionem těžké váhy, by se měl s Furym utkat znovu v říjnu tohoto roku v Rijádu. Tato odveta je nejen smluvně zavazující, ale je také nejočekávanějším zbývajícím zápasem letošního roku.

Xander Schauffele triumfoval na US PGA Championship a zajistil si tak první titul na major turnaji

Ve strhujícím finále ve Valhalle prokázal Xander Schauffele své mistrovství vítězstvím na US PGA Championship. Schauffele se ubránil obrovským výzvám Brysona DeChambeaua a Viktora Hovlanda, zahrál závěrečné kolo za 65 a získal svůj první major titul.