Více
  7.4 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Ligová bitva, pak telefonát a střídání. Esu Paříže vykradli dům! Rodinu drželi jako rukojmí

  Argentinec ve službách Paris Saint-Germain řeší nepříjemnost. A ani trochu to nesouvisí s prohrou jeho týmu se sestupem ohroženým Nantes. Křídelník Angel Di Maria se vzpamatovává z ozbrojené loupeže ve svém vlastním domě. Při které sehrála roli i jeho rodina – tu drželi jako rukojmí.

  Moc se o tom případu ještě neví, jedno je ale jasné. Úřadující mistři z Paříže hráli ligovou bitvu na domácím svatostánku proti Nantes, které trápí boj se záchranou. Porážka 1:2 a neúspěšný přesun na čelo tabulky francouzské Ligue 1 jde ale v tuhle chvíli stranou.

  Di Maria upaloval v 62. minutě ze hřiště, prezident klubu totiž obdržel telefonát o ozbrojené loupeži v domě argentinské hvězdy. Naneštěstí byla doma i celá jeho rodina, která se s hrozivou situací musela vypořádat úplně sama.

  Podle zpráv neutrpěla žádná zranění manželka ani dvě děti, z hrůzného útoku si ale odnesou při nejmenším psychické potíže. „Je zklamáním, že jste ztratili tři body, ale celou partu znepokojila jiná věc. To už ale asi víte,“ prohlašoval po zápase kouč Pařížanů. „Tyhle situace mimo fotbal existují. Není to žádná omluva, ale celé to vedlo ke ztrátě energie. V poločase jsme mluvili o jiných věcech než o fotbale,“ doplnil Pochettino, mimo jiné krajan svého svěřence Di Marii.

  Není to poprvé, co se podobná věc stala. Fotbalisté PSG řeší tyhle případy častěji, než by se zdálo. V únoru vykradli dům Icardimu, už dříve Silvovi, Alvesovi a vlastně i Di Mariovi. To ale ještě působil na Britských ostrovech v dresu Manchesteru United.

  Stejná situace postihla i kapitána PSG

  Kapitán pařížského výběru Marquinhos také nebude moct pár dní pořádně usnout. Jeho dům totiž přepadli lupiči v obdobnou chvíli, jen s tím rozdílem, že jeho otec zranění utrpěl. „Marquinhos se stal obětí téměř totožné situace. V jeho případě byli v době loupeže doma rodiče,“ zní z médií ve Francii.

  https://twitter.com/ZimonMCFC/status/1371243156440813572

  Jeho otec už takové štěstí neměl. Schytal několik úderů do obličeje, žeber a břicha. Zrovna se venku procházel se psem, když na něj dva zahalení muži zaútočili a donutili ho ukázat jim vnitřek domu. Brazilcovy dcery se naštěstí stihly schovat v pokoji.

  Po útoku na brankáře Evertonu, o kterém jsme informovali v minulém týdnu, tak přicházejí odstrašující zprávy i z Francie. Je důležité, že nikomu se nic závažného nestalo. Policie teď po všech útočnících pátrá.

  Sledujte nás na sítích