Více
  26.6 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Krátí se legendě čas? Bukanýři z Tampy Bay nezvládli drama s Rams, Brady a spol. titul v NFL neobhájí

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Bitva jako hrom! V play-off zápase nejprestižnější zámořské soutěže amerického fotbalu bylo k vidění mnoho neskutečných momentů. Los Angeles Rams dokázali v dechberoucím zápase s Tampou Buccaneers zvítězit a legendárnímu Tomu Bradymu ukončili sezonu. A možná i celou kariéru. Kdo ví?

  Fanoušci NFL se v noci z neděle na pondělí nenudili. Souboj dvou vynikajících mužstev v rámci druhého kola play-off dlouho řídili Rams. Klání měli skvěle rozehrané a vedli 27:3. Tampa začátek duelu jednoduše prospala, po prvním poločase ji nečekala lehká práce. Musela dohánět obrovský rozdíl ve skóre, aby udržela naděje na postup.

  Utkání zvedalo ze židlí, jak se říká. Vlastně zvedalo i ze všech gaučů či sedaček, protože zápas byl celosvětově sledován. Hráči Buccaneers v čele s Tomem Bradym se nevzdávali a rozpoutali ohromující show. Zvládli hluboké manko smazat a necelou minutku před koncem svítil na obrovském ukazateli skóre nerozhodný výsledek 27:27. Prodloužení bylo tak blízko, že by se na něj dalo sáhnout.

  https://twitter.com/SportsCenter/status/1485396806569631747?s=20

  Jeden z nejlepších hráčů historie, toho času fotbalista Buccaneers, Tom Brady, má na kontě sedm triumfů v NFL a v této sezoně chtěl přidat další. Nestane se. Pár vteřin před koncem totiž Tampa hrubě chybovala, nabídla Rams výhodný volný kop, který Matt Gay přetavil v radostné oslavy. Field gólem ukončil Bukanýrům sezonu.

  Quarterback Brady již ovládl v minulosti prakticky veškeré žebříčky rekordů, vydělal hromadu peněz a všem se vryl do paměti jako obrovský dříč a fenomenální hráč. Pokud by skončil, nejeden fanoušek by to oplakal. Věřme tedy, že minimálně ještě jednu sezonu jej na hřištích budeme moci sledovat.

  Cítím zklamání a frustraci, smutnil Tom Brady

  Bezprostředně po zápase dostal bojovník s číslem 12 na dresu otázku, zda to byl jeho poslední zápas v kariéře. Přeci jen, je mu 44 let a mnozí odborníci již o konci jeho kariéry spekulovali. Quarterback Bucks řekl po prohře: „Teď na to nemyslím. Mám v hlavě stále tento zápas. Připravil nás o možnost Super Bowlu, prohráli jsme si ho sami. O konci kariéry ještě přemýšlet nechci, uvidím, co mi následující týdny přinesou. Půjdu dnem za dnem a dál se uvidí. Můžu jen říct, že bych do pětačtyřiceti hrát chtěl. Nyní ale cítím zklamání a nic neslibuji.“

  Pravděpodobně nejlepší hráč historie amerického fotbalu následně neskrýval frustraci ze ztraceného postupu: „Všichni kluci zahráli fantasticky a dali jsme mnoho gólů. Oni však dali o jeden víc. A to rozhodlo. Mám-li to shrnout, je to prostě na ho**o,“ dodal Brady.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ