Více
  10.5 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Konec šuškandy. Ostrý spor mezi manželkami slavných fotbalistů je minulostí

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Začalo to před dvěma měsíci, kdy před soudem stanuly manželky Jamieho Vardyho a Waynea Rooneyho. Coleen Rooneyová totiž zažalovala Rebekah Vardyovou za to, že má údajně vynášet drby z jejího instagramového účtu anglickému bulváru. Tato kauza dostala označení „Wagatha Christie“. Po dvou úmorných měsících se obě strany dočkaly vysloužené odpovědi, Rooneyová soud vyhrála.

  Média tuto kauzu nazvala „Wagatha Christie“ podle známé autorky Agathy Christie, která je známa svými detektivkami. Coleen Rooneyová si totiž tento rok zahrála na Sherlocka Holmese v ženském podání. Během něj si manželka slavného anglického fotbalisty začala všímat, že se její soukromé informace ocitají na anglickém bulvárním webu The Sun. A tak začal lov na zdárného vynašeče informací.

  Coleen chtěla na pachatele vyzrát a tak si dala svůj účet jako soukromý. To znamená, že lidi co ji na jejím instagramovém účtu nesledují, nemůžou vidět její příspěvky. Informace se ale i tak dál šířily po webu. Tím pádem Coleen věděla, že vynašeč je stoprocentně někdo z jejích známých. Podezření padlo na ženu útočníka Leicesteru Jamieho Vardyho, Rebekah Vardyovou.

  Hon na padoucha

  Coleen vymyslela dokonalý plán, jak padoucha dopadnout. Všechny ostatní sledující zablokovala a na svůj účet začala nahrávat nepravdivé informace. A pravda byla na světě! Rebekah dál posílala soukromé informace z rodiny Rooneyových ven. Rebekah se nejprve oháněla tím, že ji účet musel nabourat hacker, ale nebylo ji to k ničemu platné. Dokonce Coleen zažalovala za pomluvu. Nezbývalo nic jiného, než tento spor vyřešit u soudu.

  Po více než dvou měsících je výsledek na světě. Rebekah se nedokázala pravdivě usvědčit z nevinny. Tajné informace vynášela a sama je bulváru schvalovala. Coleen a její manžel se na soud moc dobře připravovali, zatím co výpovědi Rebekah a jejího manžela jsou považovány za ty nejvíce nepromyšlené v celé historii. Přišla dokonce série neskutečných výmluv. Začalo to již zmiňovaným hackerským útokem a skončilo to omylným upuštěním telefonu do Severního moře během dovolené ve Skotsku. Nyní budou muset manželé Vardyovi zaplatit velkou sumu, jak samotným Rooneyovým, tak oběma právníkům. Výše zaplacené sumy zatím není známá.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS