Více
  18.8 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  Komická scénka v NFL. Legendární Tom Brady musel prosit fanouška, aby mu vrátil míč

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  K naprosto ikonickému momentu došlo v americké soutěži NFL. Tom Brady přihrál na jubilejní šestistý touchdown, a balon, s nímž se mu to povedlo, měl stát obrovské peníze. Nedopatřením se však šišatý míč zatoulal do hlediště a fenomenální fotbalista Brady šel žádat šťastlivce o navrácení.

  Neděle, stadion Raymonda Jamese a Tampa Bay Buccanneers hraje zápas s Chicago Bears. Po pár minutách obecenstvo obrovsky jásá a vyvolává velké ovace. Možná nejlepší hráč amerického fotbalu Tom Brady totiž úspěšně přihrál svému spoluhráči Mikeu Evansovi, a tím připsal 600. asistenci na touchdown. Euforie propukla proto, že Brady na tento cenný skalp dosáhl jako vůbec první člověk v historii.

  Evans, pravděpodobně ve velké euforii, hodil míč do hlediště jednomu jásajícímu fandovi a šel slavit za kolegy. Avšak Brady se v ten moment za inkriminovaným divákem rozběhl. Důvod? Šišatý balon nabýval ceny několika stovek tisíc dolarů! Společnost Collectible, jejíž hlavní investiční cíl je ve sportovním náčiní, totiž hned před zápasem uvedla, že pokud Tom Brady připíše šestistou asistenci na touchdown, bude „šiška“ stát něco mezi 500 – 750 tisíci dolary. A to se v zápase povedlo.

  Vyjednávání o míč mohla započít. Fanoušek byl chvíli neoblomný, nakonec však Brady uspěl. Sám Byron Kennedy, jenž míč vracel, pak v rozhovoru pronesl: „Váhal jsem, ale bylo mi jasné, že pro Toma ten míč hodně znamená. Proto jsem ho vrátil,“ načež celou situaci vtipně glosovali komentátoři, kteří nabádali diváka, aby si výměnou za balon řekl například o rande s Tomovou ženou.

  Rande to nebude, ale Kennedy neodchází s prázdnou

  Fanoušek si tímto štědrým krokem zařídil možná cennější odměnu. Nejen v podobě vděčnosti legendárního fotbalisty, ale i v podobě darů, které dostane. „Je to od něj vážně skvělé, dáme mu helmu, pár podepsaných dresů nebo něco takového,“ uvedl hned po zápase Brady.

  To ale není vše. Divák obdržel i jeden bitcoin, jenž má hodnotu nyní bezmála 1,4 milionu korun. A dále pak poukázku do fanshopu na jeden tisíc dolarů (23 tisíc korun) a sezónní permanentku na Buccannners platnou na následující dvě sezony.

  A veterán Brady se po zápase postaral o další krásný moment. Mladý kluk v hledišti během utkání mával bannerem, kde stálo: „Tom Brady mi pomohl porazit rakovinu.“ Vynikající fotbalista neváhal, mladému bojovníkovi doběhl podat ruku, načež mu věnoval podepsanou čepici. Fantazie!

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  1 komentář

  Comments are closed.