Více
  2.4 C
  Czech
  Úterý, 30 listopadu, 2021

  Komická scénka v NFL. Legendární Tom Brady musel prosit fanouška, aby mu vrátil míč

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  K naprosto ikonickému momentu došlo v americké soutěži NFL. Tom Brady přihrál na jubilejní šestistý touchdown, a balon, s nímž se mu to povedlo, měl stát obrovské peníze. Nedopatřením se však šišatý míč zatoulal do hlediště a fenomenální fotbalista Brady šel žádat šťastlivce o navrácení.

  Neděle, stadion Raymonda Jamese a Tampa Bay Buccanneers hraje zápas s Chicago Bears. Po pár minutách obecenstvo obrovsky jásá a vyvolává velké ovace. Možná nejlepší hráč amerického fotbalu Tom Brady totiž úspěšně přihrál svému spoluhráči Mikeu Evansovi, a tím připsal 600. asistenci na touchdown. Euforie propukla proto, že Brady na tento cenný skalp dosáhl jako vůbec první člověk v historii.

  Evans, pravděpodobně ve velké euforii, hodil míč do hlediště jednomu jásajícímu fandovi a šel slavit za kolegy. Avšak Brady se v ten moment za inkriminovaným divákem rozběhl. Důvod? Šišatý balon nabýval ceny několika stovek tisíc dolarů! Společnost Collectible, jejíž hlavní investiční cíl je ve sportovním náčiní, totiž hned před zápasem uvedla, že pokud Tom Brady připíše šestistou asistenci na touchdown, bude „šiška“ stát něco mezi 500 – 750 tisíci dolary. A to se v zápase povedlo.

  Vyjednávání o míč mohla započít. Fanoušek byl chvíli neoblomný, nakonec však Brady uspěl. Sám Byron Kennedy, jenž míč vracel, pak v rozhovoru pronesl: „Váhal jsem, ale bylo mi jasné, že pro Toma ten míč hodně znamená. Proto jsem ho vrátil,“ načež celou situaci vtipně glosovali komentátoři, kteří nabádali diváka, aby si výměnou za balon řekl například o rande s Tomovou ženou.

  Rande to nebude, ale Kennedy neodchází s prázdnou

  Fanoušek si tímto štědrým krokem zařídil možná cennější odměnu. Nejen v podobě vděčnosti legendárního fotbalisty, ale i v podobě darů, které dostane. „Je to od něj vážně skvělé, dáme mu helmu, pár podepsaných dresů nebo něco takového,“ uvedl hned po zápase Brady.

  To ale není vše. Divák obdržel i jeden bitcoin, jenž má hodnotu nyní bezmála 1,4 milionu korun. A dále pak poukázku do fanshopu na jeden tisíc dolarů (23 tisíc korun) a sezónní permanentku na Buccannners platnou na následující dvě sezony.

  A veterán Brady se po zápase postaral o další krásný moment. Mladý kluk v hledišti během utkání mával bannerem, kde stálo: „Tom Brady mi pomohl porazit rakovinu.“ Vynikající fotbalista neváhal, mladému bojovníkovi doběhl podat ruku, načež mu věnoval podepsanou čepici. Fantazie!

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Henry Ruggs

  Mladý fotbalista se řítil rychlostí 251 km/h. Usmrtil člověka, hrozí mu až 20 let v chládku

  Vycházející hvězda amerického fotbalu má po legraci. V noci z úterý na středu byl zadržen z důvodu podezření na řízení pod vlivem alkoholu a zavinění dopravní nehody. Ta bohužel skončila tragicky. V autě uhořela mladá žena.
  D'Ernest Johnson

  Před 3 lety makal na lodi, teď táhne Browns. D’Ernest Johnson je top bekem celé NFL

  Jméno D’Ernest Johnson zřejmě moc lidem, kteří sledují světový sport, moc nenapoví. Pravdou ale je, že jeho nositelem je jeden z nejlepších running beků celé zámořské NFL. Příběh, který se s ním pojí, je ale zřejmě ještě zajímavější. Ještě 3 roky dozadu totiž Johnson pracoval na rybářské lodi.
  NFL

  Dr. Dre, Eminem či Snoop Dogg. Kdo se ujme show při Super Bowlu?

  Jen málokterý sportovní pojem má ve Spojených státech amerických takový zvuk jako Super Bowl. Bezkonkurenčně největší sportovní událost za Atlantský oceánem přitahuje pozornost sportovců, fanoušků, médií i osobností, které mají za úkol vyplňovat program během přestávek. A stejně tomu bude i letos, respektive příští rok.
  Justin Tucker

  NFL žasne nad šíleným kopem. Tucker vytvořil rekord, navíc i rozhodl

  Nejvyšší liga amerického fotbalu byla svědkem rekordního zápisu. Justin Tucker z týmu Baltimore Ravens měl na svědomí zázračný kop z 60 metrů, kterým v poslední sekundě rozhodl důležitý zápas. Jasně tak potvrdil, že NFL se nevyhrává jen díky touchdownům.
  Tom Brady

  NFL můžu hrát do 50, šokuje Tom Brady. Legendární quarterback prý ještě nemá dost

  Tom Brady je hráčem amerického fotbalu „par excellence“. Má na kontě nespočet úspěchů, vyhraných zápasů a vloni dotáhl Tampu Bay k zisku mistrovského titulu NFL. Už ale není nejmladší a v srpnu oslavil své 44. narozeniny. Kdo si ale říká, že už má to nejlepší za sebou, mílí se. Brady to ještě nebalí.
  Maia Chakaová

  První kolo NFL a hned přepis dějin. Jeden ze zápasů řídila černoška

  Čekání je u konce. Za Atlantským oceánem se konečně rozjela sezona nejoblíbenějšího sportu na tamním kontinentu. Motory zažehla NFL, tedy nejvyšší soutěž v americkém fotbale. K vidění byly první zápasy, diváci ale také konečně zažili emoce a zážitek přímo na stadionu. Na pořadu dne byl ale i přepis dějin, o který se postarala sudí Maia Chakaová.
  Reklama

  1 komentář

  Comments are closed.

  Reklama
  Reklama