Více
  11.6 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Jedním slovem trapas. Baseballistovi během utkání MLB vypadl z kapsy telefon

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Situace, která se jen tak nevidí, nastala v zápase severoamerické baseballové ligy MLB. Na souboj mezi Arizonou a Pittsburghem nebude vzpomínat nejraději hostující hráč Rodolfo Castro. Při skluzu na jednu z met mu vypadl z kapsy mobilní telefon a hráč se nechtěně stal hitem. Podle jeho slov nešlo o nic úmyslného.

  Běžné utkání se v jednom okamžiku proměnilo v komedii, o které se bude ještě dlouho mluvit. Duel mezi domácí Arizonou Diamondbackers a hostujícím Pittsburghem Pirates se nezapsal do povědomí veřejnosti výsledkem či parádním baseballovým představením, ale díky mobilu, který jednomu z hráčů vypadl přímo během hry z kapsy.

  O pozdvižení se postaral vnitřní polař hostujícího výběru Rodolfo Castro. Ten se ve snaze dostat se během čtvrté směny co nejdříve na třetí metu rozhodl skočit na ni místo po nohou po hlavě. Jenomže právě v ten moment mu z kapsy vypadl telefon. Situace si všiml kouč hostů, ale také rozhodčí, který ke Castrovi přispěchal, telefon mu vzal a podal ho lavičce Pittsburghu.

  Trapas podle Castra způsobila chyba z nedbalosti, nikoliv snaha upoutání pozornosti. „Nemyslím si, že existuje nějaký profesionální hráč, který by kdy měl nutkání vzít si s sebou na hřiště mobilní telefon. Je hrozné, že se to stalo právě mě. Samozřejmě, že to nebylo úmyslné,“ řekl po zápase tázajícím se novinářům 23letý Castro.

  „Kdybych chtěl být středem pozornosti, tak způsobem, abych týmu pomohl, ale rozhodně ne v této podobě. Je to určitě chyba, ze které se chci poučit, ale určitě jsem to neudělal úmyslně,“ ujistil všechny přítomné hráč Pittsburghu.

  Je to dítě, řekl jeho trenér

  Zatím není jasné, zda Castra čeká nějaký postih. Minimálně to, že je pro smích celé veřejnosti MLB, už by ale mohlo být dostatečné. Castro si po zápase musel vyslechnout také pár nevybíravých slov od svého trenéra Dereka Sheltona. Ten komentoval vzniklou situaci s notnou dávkou sarkasmu.

  „Koukáte se na zápas a pozorujete věci, které jste nikdy před tím neviděli. On je prostě dítě, které udělalo chybu. Je to ale jedna z věcí, nad které se musíte povznést,“ vyjádřil se Shelton ke svému svěřenci. Na hřišti nakonec Castro udělal jen tuto parádu, jinak svému týmu v porážce zabránit nedokázal. Pittsburgh prohrál na půdě Arizony výsledkem 4:6.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS