Více
  18.8 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Je to tady. Tiger Woods se po nehodě vrací ke golfu, představí se na turnaji otců a synů

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nemyslitelné se stává skutečností. Legendární golfista Tiger Woods oprašuje boty, rukavice, hole a jde opět do akce. Po únorové nehodě málem přišel o jednu nohu, ze zranění se ale dokázal dostat a hlásí comeback. Nepůjde sice o turnaj v rámci PGA Tour, stejně jako vloni si ale nechce nechat ujít turnaj otců a synů.

  Už, už se zdálo, že Tiger Woods bude muset dát svému milovanému sportu nadobro sbohem. Vítěz 81 turnajů okruhu PGA a celkem 15 majorů v únoru spadl se svým autem ze srázu. Poničený vůz, několik zlomenin v oblasti nohou, nespočet operací. Takhle nějak probíhal Woodsův rok.

  Přeci jen se ale zdá, že vše skončí dobře. Woods se z nejhoršího dostal, noha mu zůstala a před pár týdny dokonce Američan zveřejnil video z odpaliště. A teď? Jeden z nejlépe vydělávajících sportovců všech dob se skutečně vrací na hřiště. Startovat bude ve druhé půlce prosince na PNC Championship.

  „Ačkoliv to byl dlouhý a náročný rok, jsem velmi nadšený, že ho zakončím účastí na PNC Championship se svým synem Charliem. Budu hrát jako táta a nemohl bych být šťastnější a pyšnější,“ napsal Tiger na svůj Twitter.

  O co jde? Na turnaj PNC Championship se dostanou hráči, kteří během své kariéry vyhráli jeden ze čtyř majorů nebo Players Championship, i se svými potomky. Nejde tak o žádnou „sranda akci“ nebo turnaj celebrit. Woods se zúčastnil turnaje s 12letým synem Charliem i vloni a skončili sedmý.

  Návrat do akce PGA reálný

  Turnaj se synem je skvělý, návrat na PGA by ale pro Woodse představovat další krok v obnově kariéry. Pro deník Golf Digest se nechal slyšet, že by se zpět na profi scénu vrátil moc rád, sám by si ale raději turnaje vybíral.

  „Myslím, že je možné, že si tour zase jednou zahraji. Ale ne na plný úvazek, spíše si budu muset vybrat pár turnajů za rok. Je to nepříjemná realita, ale je to moje realita a já to přijímám,“ pronesl v rozhovoru Tiger Woods.

  Tak uvidíme. Každopádně, je báječné vidět legendárního golfistu opět se usmívat.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS