Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Je to tady. Tiger Woods se po nehodě vrací ke golfu, představí se na turnaji otců a synů

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nemyslitelné se stává skutečností. Legendární golfista Tiger Woods oprašuje boty, rukavice, hole a jde opět do akce. Po únorové nehodě málem přišel o jednu nohu, ze zranění se ale dokázal dostat a hlásí comeback. Nepůjde sice o turnaj v rámci PGA Tour, stejně jako vloni si ale nechce nechat ujít turnaj otců a synů.

  Už, už se zdálo, že Tiger Woods bude muset dát svému milovanému sportu nadobro sbohem. Vítěz 81 turnajů okruhu PGA a celkem 15 majorů v únoru spadl se svým autem ze srázu. Poničený vůz, několik zlomenin v oblasti nohou, nespočet operací. Takhle nějak probíhal Woodsův rok.

  Přeci jen se ale zdá, že vše skončí dobře. Woods se z nejhoršího dostal, noha mu zůstala a před pár týdny dokonce Američan zveřejnil video z odpaliště. A teď? Jeden z nejlépe vydělávajících sportovců všech dob se skutečně vrací na hřiště. Startovat bude ve druhé půlce prosince na PNC Championship.

  „Ačkoliv to byl dlouhý a náročný rok, jsem velmi nadšený, že ho zakončím účastí na PNC Championship se svým synem Charliem. Budu hrát jako táta a nemohl bych být šťastnější a pyšnější,“ napsal Tiger na svůj Twitter.

  O co jde? Na turnaj PNC Championship se dostanou hráči, kteří během své kariéry vyhráli jeden ze čtyř majorů nebo Players Championship, i se svými potomky. Nejde tak o žádnou „sranda akci“ nebo turnaj celebrit. Woods se zúčastnil turnaje s 12letým synem Charliem i vloni a skončili sedmý.

  Návrat do akce PGA reálný

  Turnaj se synem je skvělý, návrat na PGA by ale pro Woodse představovat další krok v obnově kariéry. Pro deník Golf Digest se nechal slyšet, že by se zpět na profi scénu vrátil moc rád, sám by si ale raději turnaje vybíral.

  „Myslím, že je možné, že si tour zase jednou zahraji. Ale ne na plný úvazek, spíše si budu muset vybrat pár turnajů za rok. Je to nepříjemná realita, ale je to moje realita a já to přijímám,“ pronesl v rozhovoru Tiger Woods.

  Tak uvidíme. Každopádně, je báječné vidět legendárního golfistu opět se usmívat.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Cameron Smith

  Rok 2022 nemohl začít lépe. Na Havaji se psaly dějiny golfu, Australan zničil rekord PGA Tour

  Nový kalendářní rok se ve světě golfu ponese ve skvělém duchu. Důvodů je hned několik, do profi turnajů se možná vrátí Tiger Woods, na všechny podniky se vracejí diváci, k tomu ale navíc hned na úvod padl rekord. PGA Tour ještě nikdy neviděla lepší skóre, než jaké zahrál Cameron Smith z Austrálie. Turnaj na Havaji zahrál za mínus 34 ran.
  Tiger Woods

  Golfista Tiger Woods se vrátil druhým místem. Tady jsem doma, řekl po turnaji otců se syny

  Comeback je dokonán. Jeden z nejlepších golfistů všech dob se vrátil zpět na místo, kde se cítí nejlépe. Tiger Woods měl v únoru děsivou nehodu, zlámal si nohy, hrozila mu amputace a nebylo jasné, zda ještě někdy bude chodit. Američan ale obtíže překonal a spolu se svým synem vyrazil na turnaj PNC Championship. Jasně navíc dokázal, že golf stále nezapomněl.
  Tiger Woods

  Tiger Woods je opět ve svém živlu. Po únorové havárii dělá pokroky, zašel i na odpaliště

  Program legendárního golfisty Tigera Woodse se letos nesl v duchu rehabilitace a sbírání se z děsivé nehody, kterou utrpěl v únoru letošního roku. Prvotní cíle splnil, začal znovu chodit a dokonce už zamířil i na odpaliště. Naděje na návrat mezi golfovou smetánku tak ještě stále nezhasla.
  Rory Sabbatini

  Cestu turnajem zhatily Sabbatinimu zakázané nálepky. Slovák byl diskvalifikován

  Americký stát Georgia a jeho hřiště Sea Island Golf Club v současné době hostí slavný turnaj v rámci PGA Tour zvaný RSM Classic. Do prestižní společnosti golfových hvězd se dostal také slovenský zástupce Rory Sabbatini, s turnajem se ale bohužel loučí předčasně. Na vině jsou reflexní pásky na holi.
  Ryder Cup

  Ryder Cup v režii USA. Evropě se nedařilo, narvané tribuny sledovaly demolici

  Golfisté mají Ryder Cup už jen v živé paměti. Už 43. ročník slavného turnaje, ve kterém proti sobě nastupují hráči Evropy a Spojených států amerických, je u konce. Z drtivého vítězství se raduje výběr USA, naopak Evropa jede zpátky na svůj kontinent zničená. Takový rozdíl už tady dlouho nebyl.
  Bryson DeChambeau

  Golfisté střádají síly na Ryder Cup. Mám úplně zničené ruce, přiznal DeChambeau

  Už zítra startuje golfový svátek s názvem Ryder Cup. Ti nejlepší hráči z Evropy a Spojených států amerických změří síly v bitvě dvou hvězdami napěchovaných týmů. Další ročník se měl konat už vloni, kvůli pandemii nemoci covid-19 se ale akce přesunula až na letošní rok. Startuje se v pátek odpoledne na hřišti Whistling Straits ve Wisconsinu.
  Reklama
  Reklama
  Reklama