Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Jake Paul vs. Tommy Fury. Brita nepustili do USA, jeho otec zveřejnil tajné informace

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hvězda reality show a bratr slavného Tysona Furyho je v problémech. Poté, co kývnul na ostře sledovaný zápas s youtuberem Jakem Paulem, se nedokázal dostavit do Spojených států amerických. Nyní vyplývají na povrch další informace, které zveřejnil Tommyho otec. Jeho syn prý netrénuje, má nadváhu a jen se vymlouvá.

  Další vyhrocený zápas, který světu připravila hvězda internetu Jake Paul, se zatím točí jen kolem problémů. Star reality show Love Island Tommy Fury dává najevo, že na zápas nejspíš není připravená. Jen pro doplnění informace, Tommy trávil v roce 2019 pár měsíců na ostrově lásky, kde dokázal, že to s holkami opravdu umí. Sice nevyhrál, ale odvezl si odtud jednu z nejkrásnějších ostrovanek, se kterou je dodnes.

  Zápas Tommy vs. Jake se měl konat 6. srpna, jelikož se ale Tommy nedostavil na tiskovou konferenci, zápas se přesunul. Tommy okomentoval svůj čin slovy, že se nemohl dostat do USA, a proto se na tiskové konferenci neukázal. Jenže pravda je nejspíš jinde. Otec Tommyho Furyho uvedl v rozhovoru, že jeho syn vůbec netrénuje a místo přípravy na zápas si raději vybral dovolenou. Má prý nadváhu a nedělá nic pro to, aby se dostal zpět do kondice. Jake Paul dal svému rivalovi týden na to, aby dokázal, že je schopen dostavit se na zápas. Jinak ho bude brát jako „sraba“, který se schovává.

  Fury přispěchal s odpovědí na sociální sítě. „V poslední době jsem na sociálních sítích viděl víc s****k než kdy jindy. Chci uvést jednu věc na pravou míru. Důvod, proč se tento boj neuskutečnil, je, že jsem se nemohl dostat do země, ne proto, že bych netrénoval a nebyl fit. Byl jsem připraven, ale nemohl jsem jet. V pondělí ráno jsem byl na letišti s celým svým týmem, připraven odletět a dostat se na show.“

  „Nemohl jsem se dostat do země, a proto se ten boj nekonal. Takže všechny ty hlouposti o tom, že nejsem připravený a netrénuji zapomeňte. Pokud to nepochází ode mě, tak tomu nevěřte, protože to není pravda,“ vzkázal Tommy Jakeovi.

  Jake boxovat bude

  Konečné rozhodnutí nepadlo a zápas se dál odkládá. Nyní bude 6. srpna zápasit pouze Jake, který vyzval Hasima Rahmana Jr. a ten přijal.

  Kdy se Tommy ukáže a najde se další bojové datum? To je zatím ve hvězdách.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS