Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Jake Paul chce přestoupit z ringu do UFC. Na rozhodnutí máš 5 dní, vzkazuje Paul šéfovi Whiteovi

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Youtuber a boxer Jake Paul říká, že by odešel z boxerského světa, pokud by Dan White souhlasil s jeho podmínkami pro vstup do UFC. Podle Fox News White nikdy zápas mimo smlouvu UFC nepovolil. Proto se mladý boxer rozhodl, že přestoupí, aby mohl zápasit se sportovci z UFC. Podle White je Jake příliš hloupý na to, aby takový seznam vymyslel sám.

  „Šťastný nový rok @danawhite. Tohle je pro tebe opravdová výzva, pokud budeš souhlasit, jsem schopný ihned opustit box a začít zápasit v UFC,“ tweetoval Paul před pár dny na Nový rok.

  Mezi jeho požadavky patří:

  1. Zvýšení minimální odměny za zápas na 50 tisíc dolarů (nyní je to 12 tisíc)
  2. Zaručit UFC bojovníkům 50 % ročních příjmů UFC (1 miliardu dolarů v roce 2021);
  3. Poskytnout dlouhodobou zdravotní péči všem bojovníkům (dříve jste tvrdil, že poškození mozku je součástí štace… představte si, že by tohle bylo třeba v NFL). „Existuje mnoho bijců UFC, kteří veřejně prohlásili, že trpí poškozením mozku,“ uvedl Jake ve svém prohlášení

  Jake se nechal slyšet, že na potvrzení svých požadavků dává Whitovi 5 dnů. Na vyřízení všech formalit mají čas do 31. března 2022.

  „Jakmile to všechno splníte, odejdu z boxu, vstoupím do USADA a dohodnu se s UFC na jednom zápase, abych mohl bojovat s „weak chin“ Jorgem (přezdívka pro Masvidala, pozn. redakce),“ pokračoval Jake.

  Na závěr svého poselství Paul dodal: „Všem bojovníkům z UFC – čas zaujmout stanovisko a vytvořit hodnotu pro sebe a sobě rovné. Zasloužíte si vyšší plat, zasloužíte si dlouhodobou zdravotní péči a především si zasloužíte svobodu. Podpořte se navzájem. Nejsem váš nepřítel, jsem váš advokát… který sobecky chce pár z vás vidět na zemi, aby z vás udělal velkou banku,“ dokončil projev Paul.

  Whiteova odpověď?

  V reakci na Paulův vzkaz, se hned ten den nechal slyšet i sám Dan White. Video se vzkazem nahrál na svůj Twitter. „Veřejně jste prohlásil, že užívám kokain. Neužívám. Věřím, že jste podvodník co užívá steroidy,“ řekl White ve své úvodní řeči.

  Pak se obrátil na Paulův seznam požadavků. „Nikdo na světě si nemyslí, že jsi to opravdu napsal. Jsi na to příliš hloupý.“

  Jak bude kauza/nabídka pokračovat, zatím nevíme. Doposud to ale vypadá, že se přestup konat nebude.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Jiří Procházka

  Na českou MMA scénu padá bomba. Procházka může přepsat historii, v UFC zabojuje o titul

  Může se stát šampionem. Může se stát šampionem UFC. A může se stát vůbec prvním Čechem, kterému se povede získat pás šampiona v této prestižní organizaci. Řeč je o Jiřím Procházkovi, českém MMA bojovníkovi, jemuž se doposud v Japonsku, USA i Spojených arabských emirátech dařilo při zápasení vlastně vše, co si zamanul. A nyní může svým výkonům nasadit královskou korunu. Dle zahraničních médií jej totiž čeká titulový zápas s Gloverem Teixeirou.
  UFC: Dvořák vs. Ronderos

  Jiný měsíc, jiný kalibr. Brazilec je zajímavější, říká po změně plánu UFC bijec Dvořák

  Jiří Procházka na verdikt stále čeká, jeho krajan David Dvořák už si ale může do diáře napsat, kdy ho čeká další fight. Český zástupce v organizace UFC měl původně bojovat v únoru s Číňanem Su Mutaer-ťinem, plány se ale změnili. Do klece půjde až v březnu, navíc proti šestce žebříčku.
  UFC 268

  Nigerijský bijec Usman to na úvod roku přepískl. Běžte se zabít, vzkázal svým haterům

  Kamaru Usman patří v kleci mezi obávané zápasníky, se kterými se chtějí utkat tváří v tvář jen ti neotrlejší. Nigérijec ale na začátek roku 2022 dokázal, že mu neleží v žaludku jen chtiví protivníci. Na svých sociálních sítích vyslal jasný vzkaz svým haterům, které nabádal k tomu, aby se udusili a zabili.
  Francis Ngannou

  Další soupeř pro Furyho. Král těžké váhy tlačí vedení UFC, chce si splnit sen v ringu

  Boxerské souboje celebrit, bývalých sportovců, ale také borců, kteří už udělali kariéry jinde. Ve sportovním světě se v posledních měsících rozmohl trend a chytit by se ho chtěl i další zápasník prestižní organizace UFC. Šampion těžké váhy Francis Ngannou odmítá podepsat novou smlouvu a hlásí, že chce naskočit do ringu.
  Conor McGregor

  Dočká se McGregor dalšího fightu? Mohl by přeskočit řadu a vyzvat šampiona Oliveiru

  Jeden z nejlepších bojovníků všech dob a borec, který pro ránu nejde daleko ani v osobním životě. Conor McGregor léčí zranění nohy, vzpamatovává se z proher, ale zároveň už se těší na další fight. Už v květnu příštího roku by se mohl dočkat, k vzájemnému souboji je nakloněný šampion lehké váhy Charles Oliveira.
  Jorge Masvidal

  Jake Paul provokuje další hvězdu. Pojď do UFC a já ti zlomím čelist, vzkazuje Masvidal

  Rozjetý, nebojácný a kontroverzní. Nějak takhle se mluví o Youtuberovi Jakeu Paulovi, který přešel do světa boxu. Američan má za sebou celkem pět zápasů, z nichž všech pět ovládl. Naposledy porazil bývalého šampiona UFC a zuby si brousí i na další hvězdy. Třeba takový Jorge Masvidal je na jeho seznamu hodně vysoko.
  Reklama
  Reklama
  Reklama