Více
  20 C
  Czech
  Úterý, 16 srpna, 2022

  Golfová kráska zvolena nejvíc sexy ženou roku. Vedení PGA jí muselo regulovat šatník

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Bývalá 29letá profesionální golfistka byla nedávno jmenována za nejsvůdnější ženu roku 2022. Z bývalé sportovkyně je nyní influencerka a instruktorka golfu zároveň. K tomu navíc zveřejnila video, kde dokazuje, že ještě nepatří do golfového důchodu. Pochlubila se také tipem na vítěze The Open.

  Paige Spirnacová, bývala americká profesionální golfistka, se stala nejsvůdnější ženou roku 2022. Hvězda Instragramu, která se může pochlubit 3,5 miliony sledujícími přidává fotky ze svého života, ale hlavně své svůdné tělo. Hvězdou kariéru opustila v roce 2016 a hned poté se vrhla na dráhu influencerky.

  Z golfového světa odešla také proto, že se vedení jednotlivých akcí nelíbily sexy oblečky a musela nosit striktně předepsaný oděv. A to se zase moc nelíbilo Paige. Podle fotek a videí na jejím účtu můžeme vidět, že se v rozhaleném oblečení cítí jako doma. Zítra startuje The Open Championship a Paige se svěřila, kdo je podle ní jasný vítěz. Tiger Woods by se měl letos předvést v plné parádě.

  „Nacházíme se na poměrně rovném povrchu, a to by mu mohlo vyhovovat. Jak víme, Tiger se stále dostává ze svého zranění, a proto je rovný povrch pro něj vítězstvím. Můžete být v sebelepší kondici a být zdravý, ale pokud se nacházíte na hornatém povrchu, vždy vás to dostane. V těchto turnajích nejde jen o sílu, ale také o techniku a tu on má. Za mě je to jasný vítěz,“ svěřila se Spirnacová.

  Bývalá sportovkyně také na svém účtu sdílela video, kde odpaluje. Jak můžete sami posoudit, ze cviku ještě určitě nevyšla a na simulátoru předvedla úžasný výkon. Paige se také pyšní svým kanálem na Youtube, kde má 286 tisíc sledujících. Na svých 154 videích dává zdarma rady, jak správně hrát golf a být nejlepší. Najdeme tam také ale vlogy z jejího života.

  Poté, co bylo nedávno Paige oznámeno, že se stala nejvíc sexy ženou roku 2022, nemohla tomu uvěřit. Ocenění dostala od prestižního pánského časopisu Maxim a podle jejích slov jí ocenění nemálo překvapilo. Podle její krásy to ale mohlo být všem naprosto jasné.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS