Více
  18.8 C
  Czech
  Pátek, 20 května, 2022

  FOTO: Luxusní jachtu basketbalové legendy Michaela Jordana by mu záviděli i králové

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pro basketbalovou legendu Michaela Jordana je život hračka. V sportovním důchodu si užívá vydělané peníze a vše nasvědčuje tomu, že s tím nemá sebemenší problém. Jedním z důkazů je jeho luxusní superjachta za téměř 70 milionů eur.

  Ikona basketbalového klubu Chicago Bulls si koupila toto luxusní plavidlo již v roce 2019. Na palubě má kromě standardních kajut i vířivku, posilovnu a nechybí ani kompletní basketbalové hřiště či jedinečná jídelna.

  Michael Jordan se stal v roce 2015 prvním sportovcem – miliardářem. Podle několika zdrojů i léta po ukončení aktivní kariéry stále inkasuje za spolupráci od společnosti Nike 140 milionů eur ročně.

  Jeho jachta jménem Joy má 5 palub a na délku měří 70 metrů. Cestujícím nabízí 8 kabin, přičemž všechny jsou přístupné výtahem. 

  Na palubě může být najednou 12 hostů, plus 19členná posádka. Týdenní provozní náklady se pohybují na hodnotě 700 tisíc eur.

  Kromě přepychových ložnic nabízí superjachta Joy také řadu aktivit. Nachází se zde bar a jídelna, vířivka a přestože NBA opustil Michael Jordan již v roce 2003, láska k basketbalu mu zůstala, takže má k dispozici také nejmodernější posilovnu a plnohodnotné basketbalové hřiště.

  Fotogalerie:

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ