Více
  0.6 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  FOTO: Luxusní jachtu basketbalové legendy Michaela Jordana by mu záviděli i králové

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pro basketbalovou legendu Michaela Jordana je život hračka. V sportovním důchodu si užívá vydělané peníze a vše nasvědčuje tomu, že s tím nemá sebemenší problém. Jedním z důkazů je jeho luxusní superjachta za téměř 70 milionů eur.

  Ikona basketbalového klubu Chicago Bulls si koupila toto luxusní plavidlo již v roce 2019. Na palubě má kromě standardních kajut i vířivku, posilovnu a nechybí ani kompletní basketbalové hřiště či jedinečná jídelna.

  Michael Jordan se stal v roce 2015 prvním sportovcem – miliardářem. Podle několika zdrojů i léta po ukončení aktivní kariéry stále inkasuje za spolupráci od společnosti Nike 140 milionů eur ročně.

  Jeho jachta jménem Joy má 5 palub a na délku měří 70 metrů. Cestujícím nabízí 8 kabin, přičemž všechny jsou přístupné výtahem. 

  Na palubě může být najednou 12 hostů, plus 19členná posádka. Týdenní provozní náklady se pohybují na hodnotě 700 tisíc eur.

  Kromě přepychových ložnic nabízí superjachta Joy také řadu aktivit. Nachází se zde bar a jídelna, vířivka a přestože NBA opustil Michael Jordan již v roce 2003, láska k basketbalu mu zůstala, takže má k dispozici také nejmodernější posilovnu a plnohodnotné basketbalové hřiště.

  Fotogalerie:

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Bobistky Jamajky

  Kokosy na sněhu, edice Peking. Jamajská výprava na olympiádě přepíše dějiny sportu

  Téměř každý sportovní fanoušek ví o olympiádě v Calgary a čtyřbobu, který se tehdy postaral o senzaci. Dějiny sportu sepsala parta čtyř Jamajčanů, kteří vyměnili Karibik za sníh. Na hrách v Pekingu se čeká něco podobného, pouze s tím rozdílem, že tentokrát už budou posádky hned tři.
  Pomník Emiliana Saly v Nantes

  Od tragické smrti Emiliana Saly uběhly přesně 3 roky. Viník letecké nehody dostal směšný trest

  Psal se leden roku 2019, když fandové Cardiffu City slavili. Do klubu, jenž se v té době potácel na dně Premier League, měl přijít za rekordní částku argentinský kanonýr Emiliano Sala. Ten ale bohužel nikdy neviděl stadion, tréninkové centrum, ani zástupce klubu. Fotbalista po pádu letadla, které mířilo na Ostrovy, zemřel.
  Oscar Pistorius

  Podobně jako Robinho putovaly za mříže i další hvězdy. Mezi jmény nechybí ani Tyson

  Ani velké sportovní osobnosti se neřadí mezi úplné svatoušky. Mnozí fotbalisté, hokejisté či boxeři sice možná jsou považováni za vzory, z těchto chlapíků si ale příklad rozhodně neberte. Přinášíme vám pět těch nejznámějších sportovních hvězd, které skončily v rukou policie a následně ve vězení.
  Tom Brady

  Smutek stranou. Mladík po smrti své matky zářil, dojemný příběh uhranul i Toma Bradyho

  Středoškolský quarterback Alex Brown ztratil po čtrnáctiletém boji s rakovinou prsu svoji matku. Smutek se ale nekonal, nadějný sportovec se hned další den ukázal v zápase svého týmu a skóroval osmi touchdowny. Jeho příběh zasáhl Daniela Jonese, ale i hvězdu amerického fotbalu Toma Bradyho.
  Občerstvení před zápasem

  Děsivá pizza, mizející párek. Občerstvení na fotbalech je často gastronomickým „zážitkem“

  Dobré jídlo a pití patří neodmyslitelně k prožití toho nejlepšího fotbalového zážitku. Neexistuje nic lepšího, než se zakousnout do šťavnaté klobásky, usrknout dobrého piva a u toho sledovat oblíbený tým. V některých zemích a na některých stadionech však není vše zalito sluncem. Podívejme se na ty nejšílenější gastronomické výtvory, které byly divákům naservírovány.
  Gerard Pique

  Eden, Gerard nebo Cristiano. Jaké fotbalisty považují ženy za nejpohlednější?

  Nejen dobrý výkon nebo výsledek. Občas stačí pohledná tvář a vyrýsované tělo na dosažení prvních příček ve sportovních žebříčcích. Co ženy na fotbalistech přitahuje nejvíc? Při sestavování pořadí bylo zahrnuto mnoho faktorů. Na prvních místech je tělesná stavba, atraktivní tvář, základna fotbalových fandů nebo osobnost. Jsou podle vás tito fotbalisté ti nejpohlednější?
  Reklama
  Reklama
  Reklama