Více
  1.8 C
  Czech
  Úterý, 30 listopadu, 2021

  Děsivá smrt nadějného basketbalisty. Klučina zemřel při rozcvičce, žádné potíže neměl

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Smrt středoškolského studenta z Long Islandu ohromila a zarmoutila newyorskou komunitu poté, co během náborových zkoušek do basketbalového týmu upadl na zem a na místě zemřel. Netrpěl žádným onemocněním a jeho smrt je v této době vyšetřována.

  Carmyne Paschall Payton byl mladým hochem, který se pouze pokoušel dostat do basketbalového týmu. Při rozcvičce ale upadl na zem a už se nezvedl. Matka Carmyne uvedla, že dostala alarmující hovor ze školy, aby okamžitě přijela. Po jejím příjezdu ale už jen viděla záchranáře, kteří se marně snaží oživit jejího syna. Sama matka přiznala, že je z celého incidentu v šoku a nechápe, jak se něco takového mohlo stát.

  Už se nikdy neprobudil

  Tuhle větu dokola opakovali lidé, kteří byli přítomni děsivému incidentu. Nikdo nechápal co se děje a jak se to mohlo stát. Otec dodal, že jeho syn byl velmi nadaný a na zkoušky se velice těšil, protože pro něj basketbal znamenal všechno.

  „Můj syn neměl žádné zdravotní problémy. Chtěl pro basketbal udělat všechno, tohle byl jeho druhý náborový den. Je to naprosto zdrcující,“ uvedl otec.

  Sama škola, kde se incident odehrál se samozřejmě také vyjádřila. Ani jí samotné nejde incident pořád pochopit a samozřejmě se zapojuje do vyšetřování. Rodině nabídla jakoukoliv pomoc a poradenství. Kromě rodičů po Carmyne zůstali jeho bratr a tři sestry. Jeho sestra se vyjádřila slovy, že nyní je jejich andělem strážným a bude na ně dávat pozor ve dne v noci.

  „Byl to úžasný velký bratr, prostě sladké dítě. Moc mi pomohl se svými sourozenci. Nikdy neměl s ničím problém,“ řekla jeho matka.

  Nebyl očkovaný

  Spekulací o záhadné smrti studenta se samozřejmě vynořuje na povrch spoustu. Jednou z nich je poukázání na onemocnění covid-19. Mladému studentovi nebyla podána vakcína proti onemocnění a na první dávku se chystal teprve příští týden.

  Zatím však nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo jednat o podlehnutí nemoci. Přestože jeho smrt nebyla považována za podezřelou, je nejasné, jak mladík zemřel, a proto se vyšetřování ujímá policie okresu Suffolk.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  LeBron James

  O LeBronovi bylo zase slyšet. Dokroutil trest, pak nechal z hlediště vyhodit fanoušky

  Basketbalové hvězdě poslední dobou rupají nervy. Všichni si mysleli, že po pondělním zápase bude klid, LeBron však vzal situaci do svých rukou a ve středečním zápase nechal vyhodit fanoušky z hlediště. Co mu žena a muž řekli nebo udělali? To zatím není známo.
  Iman Shumpert

  Bývalý hráč NBA vyměnil palubovku za parket. Ovládl prestižní taneční soutěž

  Vítězem 30. ročníku americké taneční soutěže Dancing with the Stars se stal bývalý hráč NBA Iman Shumpert. V showse každoročně vyšvihuje několik známých amerických celebrit, které okouzlují svět tanečními kremacemi. Shumpert výhru věnoval své matce.
  LeBron James

  NBA nebo UFC? LeBron James si spletl sporty, po 1584 zápasech dostal svůj první trest

  Přelom neděle a pondělí se nesl ve znamení souboje mezi Detroitem a Los Angeles Lakers. Jindy by šlo o nijak zvláštní souboj dvou ne zrovna ideálně rozjetých týmů NBA, tentokrát se ale po zápase řeší i další věc. LeBron James si při souboji se soupeřem pomohl loktem a poprvé po 1584 odehraných zápasech dostal trest.
  New Orleans Pelicans

  Mizérie Pelicans pokračuje. „Saty“ musel po návratu do sestavy kousat další ztrátu

  Jeden. Přesně tolik zápasů dokázal tým Pelicans z celkových jedenácti v letošní NBA vyhrát. A to je opravdu málo. Basketbalisté kolem Tomáše Satoranského naposledy podlehli Dallasu poměrem 92:108, český kapitán po delší době dostal větší porci minut. Ze čtyř střeleckých pokusů nebyl úspěšný ani jednou, podařilo se mu však pět doskoků.
  Milwaukee Bucks

  Dávná tradice je zpět. Šampioni NBA navštívili Bílý dům, prezident Biden dostal vlastní dres

  Když basketbalisté Clevelandu Cavaliers v roce 2016 přijali od tehdejšího prezidenta Obamy pozvání do Bílého domu, NBA tehdy ještě netušila, že to bude na dlouho dobu naposledy. Tradice se vrací po 5 letech, 46. prezident USA Joe Biden uvítal ve svém sídle šampiony z Milwaukee Bucks.
  Muggsy Bogues

  Jeden prcek, druhý obr. Basketbalový David kryl ve stejném týmu NBA záda Goliášovi

  Výškovým standardem jsou v basketbalovém světě bezpochyby 2 metry. Tuto míru však v minulosti nesplnili úplně všichni. Zajímavý je zejména příběh dvou borců, kterých se právě tohle týkalo, každého však trochu jiným způsobem. Vedení klubu Washington Bullets vsadilo v 80. letech minulého století na kuriozitu.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama