Více
  10.8 C
  Czech
  Pondělí 4. března 2024

  Cristiano Ronaldo otevřeně o smrti svého syna. Jeho popel uložil do suterénu své vily

  Rozhovor Cristiana Ronalda s Piersem Morganem přinesl mnohé. Hlavně ale odpovědi na velmi důležité otázky. Především se fotbalová hvězda rozhovořila o negativním setrvávání v Manchesteru United.  Otázky ale také padly na jeho zesnulého syna Angela. Ten má být pohřben vedle jeho otce, který zemřel v roce 2005. Ostatky jsou uloženy v kapli v suterénu jeho domu.

  Kolem Cristiana Ronalda to v posledních dnech docela vře. Po rozhovoru s Piersem se totiž dostaly ven docela zajímavé informace. Jednou z informací bylo také to, kam pochoval svého syna. Jeho přítelkyně Georgina Rodríguezová mu v dubnu porodila dvojčata. Holčičku Bellu a chlapečka Angela. Ten bohužel během porodu zemřel. Až nyní se superhvězda rozpovídala o celém dění kolem rodiny.

  Návrat z porodnice domů musel být velmi těžký. Místo dvou dětí si domů přivezli pouze jedno. Svým dětem nejprve nesdělil, kde mají brášku. Až po týdnu se Cristiano rozhodl, že tuto skutečnost nemůže skrývat a musí svým dětem říct pravdu. Přiznal, že sdělit tuto skutečnost, hlavně jeho nejstaršímu synovi, byla jedna z nejtěžších věcí v jeho životě. Jak on, tak Cristiano junior se poté na dlouhou chvíli rozplakali.

  „Ptali se mě, kde je druhé dítě. Po týdnu jsem si řekl, že k nim musím být upřímný. Řekl jsem jim, že jejich brácha Angel odešel do nebe. Smrt mého syna byla ta nejhorší věc, co se mi stala od chvíle, kdy zemřel můj otec,“ popsal smutné chvíle Ronaldo.

  Cristiano přiznal, že poté co jeho syn zemřel, nepřipadala jiná možnost, než že by měl svého syna u sebe a svého otce. Jeho popel nechal tedy přemístit vedle otce, který zemřel v roce 2005 na selhání jater. Ostatky se nacházejí pod jeho domem ve vytvořené kapli. Ronaldo prozradil, ž emu syn často posílá vzkazy, že je tu s ním a jeho rodinou.

  „Pořád na ně mluvím, jsou stále na mé straně. Pomáhají mi být lepším mužem, lepší osobou a lepším otcem. Je to něco, na co jsem hrdý. Syn mi stále posílá zprávy,“ přiznal zničený Ronaldo.

  Sledujte nás na sítích