Více
  11.6 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Bujaré oslavy titulu odnesla fotografka Rams. Po pádu z pódia má zlomenou páteř

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kdyby se někdo chtěl dozvědět, jak vypadá ideální start týdne, měl v noci z neděle na pondělí sledovat finále amerického Super Bowlu. Právě v něm se rozhodlo o šampionech letošní sezony NFL. Oslavy byly velké, jak přímo na ploše, tak ve městě. V dobrém na ně ale nebude vzpomínat týmová fotografka vítězného týmu, která si zlomila páteř.

  Los Angeles se na začátku týdne obléklo do modré, žluté a bílé barvy. Důvod je celkem jednoduchý, právě tento odstín dresů je patrný na těch, které nosí místní hráči amerického fotbalu zvaní Rams. Čerství vítězové Super Bowlu porazili ve finále Cincinnati Bengals a oslavy se táhnou od pondělí ještě doteď.

  Ten, kdo někdy nějakou podobnou slávu zažil, tak ví, jak to na nich zhruba vypadá. Pivo teče proudem, všude hromady lidí, veselí pokračuje až do nočních hodin. Čas od času se stane, že se ale radovánky vymknou kontrole. A přesně to je případ také týmové fotografky Los Angeles Rams.

  Kelly Smileyová měla ve čtvrtek na starost focení klubových hráčů při oslavách, na slavnostní stage ale nebude vzpomínat s úsměvem. Z výšky spadla nekontrolovatelně dolů a utrpěla nepříjemné zranění. Přesněji zlomeninu v oblasti páteře, která by ji měla z práce vyřadit na několik měsíců.

  „Jsem ok,“ napsala Kelly na svůj Instagram. Jakmile se o celé situaci dozvědělo vedení týmu, začala zraněné fotografce posílat slova útěchy. Jiní se ale rozhodli podpořit Smileyovou i jinak. A to finančně.

  Pomoct má hlavně sbírka

  Nepříjemný pád má za následek vyřazení Smileyové z provozu na dlouhou dobu, zároveň se spekuluje také o tom, zda se vůbec ještě někdy postaví po zlomenině páteře na nohy. I proto byla založena finanční sbírka, která má fotografce napomoct.

  Prvotním cílem bylo vybrat 30 tisíc dolarů, tedy zhruba 640 tisíc korun, aby se mohla nahradit poničená výbava foťáků a dalších nezbytností, zároveň má částka poplatit také výdaje za nemocnici. Povedlo se, do této chvíle se vybralo už přes 45 tisíc dolarů, což se rovná bezmála milionu korun.

  „Přejeme jí brzké uzdravení,“ pronesl mluvčí Los Angeles Rams. Snad bude zpátky na nohou co nejdříve.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS