Více
  14 C
  Czech
  Neděle 14. dubna 2024

  Božská DNA za 13 milionů. Kráska z Playboye chce koupit kapesník, do kterého Messi utřel slzy

  Už jste někdy přemýšleli nad tím, co byste dělali, kdybyste měli nepřeberné množství peněz? Pokud ano, máme pro vás jeden tip. Za celý 1 milion dolarů jste si mohli v posledních dnech brousit zuby na kapesník, do kterého si Lionel Messi utíral slzy během tiskovky k odchodu z Barcelony. Světe div se, kupec se možná našel.

  O přesunu kanonýra z Argentiny do hlavního města Francie se toho napovídalo dost. Změna adresy po 21 letech, trpký konec v Barceloně, smlouva v Paříži na 2 roky. To jsou teď už velice dobře známá fakta, kolem Messiho se toho ale stále děje až, až.

  Minulý týden se proletěla internetem nabídka, nad kterou zůstával rozum stát. V aukci byla za neuvěřitelný 1 milion dolarů, tedy v přepočtu asi 21,5 milionu korun, DNA nové akvizice v dresu PSG. A to ve formě kapesníku, do kterého Messi utřel slzy.

  Odchod to byl velice emotivní a sám Leo potvrdil zvěsti na tiskové konferenci. Do místnosti vkročil se slzami v očích, kterým dal za několik dalších vteřin průchod. Vstřebal je kapesník, který Messi vytáhl z kapsy. Právě ten byl k mání.

  „Je použitý, ale v dobré stavu,“ stálo v inzerátu.

  Zájem projevila kráska z Playboye!

  DNA božského Messiho chtěla mít ve svém vlastnictví modelka Luana Sandienová, která pózuje i pro oblíbený pánský časopis Playboy. Sama patří mezi velké fanynky Barcelony, a když se fotila v jejím dresu pro Playboy Africa, stouply prodeje téměř o 50 procent.

  „Nabídla jsem za Messiho kapesník 600 000 (asi 13 milionů korun), poté ale inzerát zmizel. Byla jsem připravená dát více než polovinu inzerované částky v domnění, že vyhraji. Nabídka byla ale zničehonic pryč,“ smutní modelka. I tak má ale stále velkou šanci.

  Dost možná to totiž byla právě ona, kdo odeslal největší nabídku. „Nevím, jestli se majitel lekl nebo vzdal, ale pořád tak nějak doufám, že jsem vyhrála,“ doplnila Sandienová. S kapesníkem už má totiž velké plány.

  Vyfotím se s ním nahá, slibuje

  Pokud by vše klaplo a modelka by skutečně koupila Messiho kapesník, slibuje, že se s ním vyfotí. Nebude to ale jen tak nějaká obyčejná fotka, Sandienová plánuje být úplně nahá a kapesníkem si zakrývat pouze své partie.

  Zda její nápad vyjde nebo ne, se dozvíme v budoucnu.

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.