Více
  23 C
  Czech
  Úterý, 28 června, 2022

  Bojovnice MMA vytáhla na soupeřku vibrátor. Provokace skončila kopanci i pěstmi

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Divoká scéna byla k vidění na MMA akci v Polsku. Někdejší šampionka v boxu Ewa Brodnická před zápasem vyprovokovala soupeřku, která se po Brodnické vrhla a skončilo to šarvátkou.

  Bývalá boxerka Brodnická na sebe často a ráda strhává pozornost a teď o tom fanoušky bojových sportů znovu přesvědčila. Při tradičních předzápasových aktivitách chtěla rozhodit soupeřku a skončilo to rvačkou.

  Ve chvíli, kdy se šla provokatérka Brodnická podívat Lil Masti do tváře, tak cosi schovávala za zády. Brzy vyšlo najevo, o co jde. O pár vteřin později už Masti mávala před obličejem erotickou pomůckou ve tvaru pánského přirození. 

  Provokace nezůstala bez odezvy a Brodnická za to schytala několik kopanců a své pak Masti řekla i do přichystaného mikrofonu. Zpátky nezůstala ani Brodnická, která vystřelila směrem k Masti svoji pěst. Obě bojovnice ale naštěstí drželi na uzdě pořadatelé a ti pak situaci uklidnili.

  A zase ta Brodnická. Soupeřku už i líbala

  Není to ale koneckonců poprvé, co se Brodnická uchýlila k něčemu podobnému. I když předchozí incident pochází ještě z doby, kdy boxovala. Při předzápasovém vážení dokonce políbila Argentinku Matthyssovou, a i tehdy to bylo divoké.

  Trochu si zahrála na kontroverzního Brita Derecka Chisoru, který také uměl lidi zvednout ze židle. Rovněž Chisora vlepil polibek svému soupeři, ale předtím třeba i plivnul na legendárního Vladimira Klička.

  Tahle Polka na sebe prostě umí upozornit. A nejde jen o provokace, o kterých už byla řeč, ale také o aktivity na Instagramu. Tam se Brodnická často prezentuje spíš jako modelka v plavkách než bojovnice.

  Však jí to mají také fanoušci za zlé a dostává se za to pod palbu kritiky. Zpátky v tomhle ohledu každopádně nezůstává ani Masti, která je na Instagramu snad ještě odvážnější.

  Ať už se ale Brodnická ukazuje v plavkách nebo ne, tak v ringu vyhrála 20 zápasů z 21, což o něčem svědčí.

  Provokace nebyla k ničemu, poražená bojovnice chce ale odvetu

  Jak by klasik řekl, bylo to mnoho povyku pro nic. Po divadle, které Brodnická předvedla před duelem, následně prohrála. Nedostala se ke své nejsilnější zbrani, tedy boxu a zápas se rozhodl na zemi, kde Brodnická musela odklepat.

  „Nechci se vymlouvat, ale do zápasu jsem nešla úplně fit. Před třemi týdny jsem si poranila koleno a příprava tak nebyla ideální. Neodpískala jsem to jen proto, že jsem sportovec a nevzdávám se. Určitě budu chtít odvetu,“ řekl Brodnická po duelu s Masti.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  6 KOMENTÁŘE

   • Prostě vyhrát 21 zápasů z 20, jak píše redaktor, už „o něčem svědčí“. Asi jí trénoval Chuck Norris.

  Comments are closed.