Více
  11.5 C
  Czech
  Pátek, 15 října, 2021

  Bojovnice MMA vytáhla na soupeřku vibrátor. Provokace skončila kopanci i pěstmi

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Divoká scéna byla k vidění na MMA akci v Polsku. Někdejší šampionka v boxu Ewa Brodnická před zápasem vyprovokovala soupeřku, která se po Brodnické vrhla a skončilo to šarvátkou.

  Bývalá boxerka Brodnická na sebe často a ráda strhává pozornost a teď o tom fanoušky bojových sportů znovu přesvědčila. Při tradičních předzápasových aktivitách chtěla rozhodit soupeřku a skončilo to rvačkou.

  Ve chvíli, kdy se šla provokatérka Brodnická podívat Lil Masti do tváře, tak cosi schovávala za zády. Brzy vyšlo najevo, o co jde. O pár vteřin později už Masti mávala před obličejem erotickou pomůckou ve tvaru pánského přirození. 

  Provokace nezůstala bez odezvy a Brodnická za to schytala několik kopanců a své pak Masti řekla i do přichystaného mikrofonu. Zpátky nezůstala ani Brodnická, která vystřelila směrem k Masti svoji pěst. Obě bojovnice ale naštěstí drželi na uzdě pořadatelé a ti pak situaci uklidnili.

  A zase ta Brodnická. Soupeřku už i líbala

  Není to ale koneckonců poprvé, co se Brodnická uchýlila k něčemu podobnému. I když předchozí incident pochází ještě z doby, kdy boxovala. Při předzápasovém vážení dokonce políbila Argentinku Matthyssovou, a i tehdy to bylo divoké.

  Trochu si zahrála na kontroverzního Brita Derecka Chisoru, který také uměl lidi zvednout ze židle. Rovněž Chisora vlepil polibek svému soupeři, ale předtím třeba i plivnul na legendárního Vladimira Klička.

  Tahle Polka na sebe prostě umí upozornit. A nejde jen o provokace, o kterých už byla řeč, ale také o aktivity na Instagramu. Tam se Brodnická často prezentuje spíš jako modelka v plavkách než bojovnice.

  Však jí to mají také fanoušci za zlé a dostává se za to pod palbu kritiky. Zpátky v tomhle ohledu každopádně nezůstává ani Masti, která je na Instagramu snad ještě odvážnější.

  Ať už se ale Brodnická ukazuje v plavkách nebo ne, tak v ringu vyhrála 20 zápasů z 21, což o něčem svědčí.

  Provokace nebyla k ničemu, poražená bojovnice chce ale odvetu

  Jak by klasik řekl, bylo to mnoho povyku pro nic. Po divadle, které Brodnická předvedla před duelem, následně prohrála. Nedostala se ke své nejsilnější zbrani, tedy boxu a zápas se rozhodl na zemi, kde Brodnická musela odklepat.

  „Nechci se vymlouvat, ale do zápasu jsem nešla úplně fit. Před třemi týdny jsem si poranila koleno a příprava tak nebyla ideální. Neodpískala jsem to jen proto, že jsem sportovec a nevzdávám se. Určitě budu chtít odvetu,“ řekl Brodnická po duelu s Masti.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Martin Buday

  Slovenská enkláva v UFC se rozroste. Ke smlouvě se probil „pořízek“ z Trnavy

  UFC. Organizace, o níž sní každý profesionální zápasník. Jen malému množství bijců se ale podaří do elitní společnosti ve Spojených státech americký prodrat. Slovensko v ní mělo až doteď jednoho zástupce, ke Klenovi ale přibude nováček. Smlouvu si svým výkonem zajistil Martin Buday.
  Fury vs. Wilder III

  Wilder po prohře s Furym šílel. Nejprve zkoumal rukavice, pak se choval nesportovně

  Jeden z největších boxerských soubojů letošního roku je zdárně u konce. Dovršení trilogie mají za sebou dvě těžké váhy, Tyson Fury a Dentay Wilder. Diváci v Las Vegas přihlíželi strhující bitvě, kterou v 11. kole překlenul na svou stranu britský boxer Fury. Po zápase se ale mluví i o Wilderovi, který se nechoval vůbec ukázkově.
  Tyson Fury vs. Deontay Wilder

  Poklopec si nerozepnu, směje se Fury. Před bitvou s Wilderem chce být boxer nažhavený

  Dovršení trilogie je za dveřmi. Už za dva dny vstoupí do ringu Tyson Fury a Dentay Wilder. Vzájemný souboj dvou těžkých vah byl v plánu už na léto, nakonec se ale musel přesunout. Oba borci ladí formu a hlásí, co mají v plánu. „Cikánský král“ Fury si například odepře veškerý sex.
  Muhammad Ali

  Boxer v roli malíře. Obrázky z dílny Muhammada Aliho se prodaly za 20 milionů

  Aukční síně jsou plné předmětů, které dříve vlastnili a používali vynikající sportovci. Kopačky, dresy, basketbalové boty, tenisky, baseballové pálky. To všechno je čas od času k mání. Za téměř 1 milion dolarů se teď ale prodala i celkem velká vzácnost. Obrázky, které nakreslil boxerský velikán Muhammad Ali.
  Mike Tyson

  Koho by rád vyzval Mike Tyson? Pokud dostane balík, do ringu půjde s Loganem Paulem

  Boxerské duely celebrit je tématem, na které se toho v poslední době napovídalo až, až. Zdá se ale, že ještě není všem soubojům konec. Během jednoho z rozhovorů se k trendu vyjádřil i legendární Mike Tyson. Kdyby dostal bijec řádně zaplaceno, nevadilo by mu postavit se tváří v tvář Loganu Paulovi.
  Jon Jones

  Jonese z UFC čeká za další exces soud. Měl zmlátit partnerku, pak zničit policejní auto

  V kleci patří Jon Jones mezi borce, kterých se soupeři neskutečně bojí. To samé se ale bohužel týká i domácnosti, kterou sdílí bijec společně se svou snoubenkou. Minulý pátek ji měl fyzicky napadnout a rozbít nos. Aby toho náhodou nebylo málo, po příchodu policie se bránil zatčení a poničil auto.
  Reklama

  6 KOMENTÁŘE

   • Prostě vyhrát 21 zápasů z 20, jak píše redaktor, už „o něčem svědčí“. Asi jí trénoval Chuck Norris.

  Comments are closed.

  Reklama
  Reklama