Více
  -0 C
  Czech
  Pondělí, 17 ledna, 2022

  Bojovnice MMA vytáhla na soupeřku vibrátor. Provokace skončila kopanci i pěstmi

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Divoká scéna byla k vidění na MMA akci v Polsku. Někdejší šampionka v boxu Ewa Brodnická před zápasem vyprovokovala soupeřku, která se po Brodnické vrhla a skončilo to šarvátkou.

  Bývalá boxerka Brodnická na sebe často a ráda strhává pozornost a teď o tom fanoušky bojových sportů znovu přesvědčila. Při tradičních předzápasových aktivitách chtěla rozhodit soupeřku a skončilo to rvačkou.

  Ve chvíli, kdy se šla provokatérka Brodnická podívat Lil Masti do tváře, tak cosi schovávala za zády. Brzy vyšlo najevo, o co jde. O pár vteřin později už Masti mávala před obličejem erotickou pomůckou ve tvaru pánského přirození. 

  Provokace nezůstala bez odezvy a Brodnická za to schytala několik kopanců a své pak Masti řekla i do přichystaného mikrofonu. Zpátky nezůstala ani Brodnická, která vystřelila směrem k Masti svoji pěst. Obě bojovnice ale naštěstí drželi na uzdě pořadatelé a ti pak situaci uklidnili.

  A zase ta Brodnická. Soupeřku už i líbala

  Není to ale koneckonců poprvé, co se Brodnická uchýlila k něčemu podobnému. I když předchozí incident pochází ještě z doby, kdy boxovala. Při předzápasovém vážení dokonce políbila Argentinku Matthyssovou, a i tehdy to bylo divoké.

  Trochu si zahrála na kontroverzního Brita Derecka Chisoru, který také uměl lidi zvednout ze židle. Rovněž Chisora vlepil polibek svému soupeři, ale předtím třeba i plivnul na legendárního Vladimira Klička.

  Tahle Polka na sebe prostě umí upozornit. A nejde jen o provokace, o kterých už byla řeč, ale také o aktivity na Instagramu. Tam se Brodnická často prezentuje spíš jako modelka v plavkách než bojovnice.

  Však jí to mají také fanoušci za zlé a dostává se za to pod palbu kritiky. Zpátky v tomhle ohledu každopádně nezůstává ani Masti, která je na Instagramu snad ještě odvážnější.

  Ať už se ale Brodnická ukazuje v plavkách nebo ne, tak v ringu vyhrála 20 zápasů z 21, což o něčem svědčí.

  Provokace nebyla k ničemu, poražená bojovnice chce ale odvetu

  Jak by klasik řekl, bylo to mnoho povyku pro nic. Po divadle, které Brodnická předvedla před duelem, následně prohrála. Nedostala se ke své nejsilnější zbrani, tedy boxu a zápas se rozhodl na zemi, kde Brodnická musela odklepat.

  „Nechci se vymlouvat, ale do zápasu jsem nešla úplně fit. Před třemi týdny jsem si poranila koleno a příprava tak nebyla ideální. Neodpískala jsem to jen proto, že jsem sportovec a nevzdávám se. Určitě budu chtít odvetu,“ řekl Brodnická po duelu s Masti.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  UFC: Dvořák vs. Ronderos

  Jiný měsíc, jiný kalibr. Brazilec je zajímavější, říká po změně plánu UFC bijec Dvořák

  Jiří Procházka na verdikt stále čeká, jeho krajan David Dvořák už si ale může do diáře napsat, kdy ho čeká další fight. Český zástupce v organizace UFC měl původně bojovat v únoru s Číňanem Su Mutaer-ťinem, plány se ale změnili. Do klece půjde až v březnu, navíc proti šestce žebříčku.
  UFC 268

  Nigerijský bijec Usman to na úvod roku přepískl. Běžte se zabít, vzkázal svým haterům

  Kamaru Usman patří v kleci mezi obávané zápasníky, se kterými se chtějí utkat tváří v tvář jen ti neotrlejší. Nigérijec ale na začátek roku 2022 dokázal, že mu neleží v žaludku jen chtiví protivníci. Na svých sociálních sítích vyslal jasný vzkaz svým haterům, které nabádal k tomu, aby se udusili a zabili.
  Francis Ngannou

  Další soupeř pro Furyho. Král těžké váhy tlačí vedení UFC, chce si splnit sen v ringu

  Boxerské souboje celebrit, bývalých sportovců, ale také borců, kteří už udělali kariéry jinde. Ve sportovním světě se v posledních měsících rozmohl trend a chytit by se ho chtěl i další zápasník prestižní organizace UFC. Šampion těžké váhy Francis Ngannou odmítá podepsat novou smlouvu a hlásí, že chce naskočit do ringu.
  Jake Paul vs. Tyron Woodley

  Jake Paul chce přestoupit z ringu do UFC. Na rozhodnutí máš 5 dní, vzkazuje Paul šéfovi Whiteovi

  Youtuber a boxer Jake Paul říká, že by odešel z boxerského světa, pokud by Dan White souhlasil s jeho podmínkami pro vstup do UFC. Podle Fox News White nikdy zápas mimo smlouvu UFC nepovolil. Proto se mladý boxer rozhodl, že přestoupí, aby mohl zápasit se sportovci z UFC. Podle White je Jake příliš hloupý na to, aby takový seznam vymyslel sám.
  Conor McGregor

  Dočká se McGregor dalšího fightu? Mohl by přeskočit řadu a vyzvat šampiona Oliveiru

  Jeden z nejlepších bojovníků všech dob a borec, který pro ránu nejde daleko ani v osobním životě. Conor McGregor léčí zranění nohy, vzpamatovává se z proher, ale zároveň už se těší na další fight. Už v květnu příštího roku by se mohl dočkat, k vzájemnému souboji je nakloněný šampion lehké váhy Charles Oliveira.
  Jorge Masvidal

  Jake Paul provokuje další hvězdu. Pojď do UFC a já ti zlomím čelist, vzkazuje Masvidal

  Rozjetý, nebojácný a kontroverzní. Nějak takhle se mluví o Youtuberovi Jakeu Paulovi, který přešel do světa boxu. Američan má za sebou celkem pět zápasů, z nichž všech pět ovládl. Naposledy porazil bývalého šampiona UFC a zuby si brousí i na další hvězdy. Třeba takový Jorge Masvidal je na jeho seznamu hodně vysoko.
  Reklama

  6 KOMENTÁŘE

   • Prostě vyhrát 21 zápasů z 20, jak píše redaktor, už „o něčem svědčí“. Asi jí trénoval Chuck Norris.

  Comments are closed.

  Reklama
  Reklama