Reklama

„Bijec“ McGregor otevírá luxusní restauraci a koupil si jachtu Lamborghini za 80 milionů

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Je skvělým zápasníkem v kleci, umí být pekelně arogantní a dost často překračuje hranici slušného chování. Také má ale hlavu plnou dobrých obchodních nápadů a jeho jméno funguje jako magnet na peníze. Řeč je o MMA bojovníkovi Conoru McGregorovi. Ten už má vlastní whiskey a nyní otvírá i luxusní restauraci s barem. Zároveň si umí peníze pořádně užívat. Naposledy si udělal radost koupí jachty Lamborghini za skoro 80 milionů korun.

Pojďme ale pěkně postupně. A jak zní staré přísloví, bez práce nejsou koláče. Proto se nejdřív podíváme na McGregora z pohledu jeho výdělků a obchodních aktivit. Poté se mrkneme i na to, jakou „hračku“ si naposledy koupil.

Peníze ze zápasů, prodaných pay-per-view, reklamy i whiskey

Sebevědomý Ir, který má díky své temperamentní nátuře lví podíl na ohromné expanzi bojových sportů, si každým zápasem přijde na velké peníze. Zpravidla několikanásobně větší, než jeho „kolegové“ z branže, jejichž jména v celosvětovém měřítku nemají takový zvuk.

Díky své oblíbenosti chtějí jeho zápasy vidět lidé po celém světě a neváhají si jednorázově zaplatit za přímý přenos. A z každého takového „nákupu“ jdou McGregorovi peníze. To ale jsou vše aktivity spojené s bojem.

Nyní ty „nebojové“. Na prvním místě je třeba zmínit reklamu. Pak jsou tady ale rovněž příjmy z jeho vlastní whiskey, která se jmenuje Proper No. Twelve a McGregor ji mocně propaguje.

Novinka v podobě luxusní restaurace

Jelikož se mu byznys s whiskey dobře rozjel, rozhodl se McGregor pro investici do restaurace s barem. A v Dublinu už se brzy otevře jeho podnik The Black Forge Inn. Podíváme-li se na video z Irova Twitteru, je zřejmé, že to bude velká kvalita.

A zákazníci si z nabídky budou moci dokonce vybrat i české pivo. Otevírat se má 26. července, tak se nechme překvapit, jak McGregorovi pokvete pšenka v pohostinství.

Život je o radostech. A tak si McGregor koupil jachtu Lamborghini

V posledním zápase McGregor prohrál v rámci trilogie s Dustinem Poirerem. Navíc se velmi nepříjmně zranil, když ho z klece odvezli na nosítkách se zlomenou nohou. Po operaci a několika dnech léčení už si ale udělal radost.

Za 2,6 milionu liber, což je v přepočtu skoro 80 milionů korun, si koupil luxusní jachtu Lamborghini Tecnomar 63. Těchto skvostných plavidel je na světě jen 63 kousků a jeden z nich patří právě McGregorovi.

Jachta, která je synonymem luxusu, měří přes 19 metrů, váží 24 tun a umí svištět rychlostí přes 100 km/hod. Samozřejmostí je jídelní kout, elegantním ložnice, koupelna i toaleta. Vlk z Wall Street v podání Leonarda di Capria by mohl závidět.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Joshua vs. Usyk

Joshua chtěl všechny pásy, teď nemá nic. Na body ho porazil...

Boxerský souboj, na který se bude ještě dlouho vzpomínat. Tak by se dalo mluvit o vzájemném měření sil Anthonyho Joshuy a Oleksandra Usyka. Brit měl v držení čtyři pásy a ten pátý chtěl vzít Furymu. Po tahanicích po soudech ale ze zápasu sešlo. Šampion tak kývl na nabídku „náhradníka“. A ten se teď směje.
Conor McGregor

McGregorův trapas před duelem MLB. Pokazil nadhoz, míčkem málem trefil diváka

Irský bojovník Conor McGregor potvrdil, že je pro každou legraci. Z jeho výkonu před zápasem MLB mezi Chicagem a Minnesotou ale jednomu z diváků rozhodně do smíchu nebylo. Bijec měl před utkáním na starost symbolický nadhoz, ten se mu ale hrubě nepovedl. Míček letěl místo do rukavice na tribunu.
Paddy Pimblett

Bijec z UFC nesnáší United. Kdybych mohl, zmlátím Bruna Fernandese, vykřikuje

Svět bojových umění se v poslední době dostává do popředí. MMA dříve provozovali spíše vyhazovači z nejrůznějších barů a hospod, dnes se ale stalo symbolem síly a respektu. I tak se ale i tady čas od času objeví někdo, jehož řeči s bojovým uměním ruku v ruce příliš nejdou. Příkladem je třeba Conor McGregor nebo nově Paddy Pimblett.
Conor McGregor

Conor už zase řádil. Na předávání cen MTV chrstl drink na...

Kdekdo by si mohl říct, že moc sportu na předávání cen MTV v New Yorku k vidění nebude. Opak je ale pravdou, neboť na červený koberec byl pozván i bouřlivák Conor McGregor. Bojovník, který v současné době léčí zranění, si vyskakoval na rappera Machine Gun Kellyho. Zasahovat musela i ochranka.
Mike Tyson

Mike Tyson versus gorila. Boxerův plán ztroskotal, v zoo peníze odmítli

V poslední době se ve světě boxu rozmohl nešvar. Do ringu se proti sobě staví bývalí boxeři, zápasníci MMA či internetové hvězdy. Duely celebrit lákají do hal i k obrazovkám tisíce fanoušků. Fight, který měl v plánu Mike Tyson, se ale měl v 80. letech uskutečnit v zoologické zahradě. Šampion chtěl vyzvat gorilu.
Evander Holyfield

Ostuda, trapas, selhání. Holyfieldovi návrat zhořkl, po 2 minutách se poroučel...

Měl to být souboj dvou bývalých vynikajících sportovců, který divákům vezme dech. A to se nakonec skutečně stalo. Bohužel pro boxerského veterána ale dopadl bledě. Evander Holyfield přecenil své síly a už po 2 minutách se poroučel na zem. Proti svému sokovi nezvládl držet krok ani jedno celé kolo.
Reklama
Reklama
Reklama