Více
  0.2 C
  Czech
  Úterý, 25 ledna, 2022

  Zlatý olympionik vydává svoji kolekci pleteného oblečení. Každý si ji však musí uplést sám

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Zlatý olympionik Tom Daley, který se proslavil díky pletení na olympijských hrách v Tokiu posílá na trh svoji kolekci pleteného oblečení. Těšit se můžete na čepice, vesty, deky, vánočních punčochy a dokonce i vycpaného plameňáka. Vše má však jeden malý háček, věci si musí každý uplést sám.

  Tělem sportovec, duší pletař oblečení. Nadějný sportovec posouvá svoji zálibu zase o level výš a přichází na trh s jeho kolekcí pleteného oblečení. Zlatý medailista z olympiády ze skoku do vody na své webové stránce Made With Love By Tom Daley prodává výrobky, které si může každý vybrat podle svého gusta a doma následně uplést.

  „Je na čase u lidí zažehnout lásku pro pletení. Jsem tak moc šťastný, že s vámi můžu sdílet Made With Love,“ napsal k příspěvku, prostřednictvím kterého oznámil světu radostnou novinku „skokan“ Tom. „Od vypuštění stresu po nový koníček, v pletení si každý najde to své. Proto jsem vytvořil tuto kolekci, abych lidi namotivoval k tomu vzít do ruku jehlice a vytvořit něco originálního. Je to naprosto jednoduché, naučte se základy, hrajte si, učte se a během toho se do pletení naprosto zamilujete. Je jedno jestli si budete plést pro sebe nebo pro někoho jako dárek, jen navlečte tu lásku na jehlice a užijte si to,“ pokračoval.

  Hlavním bodem vycpaný plameňák

  Sady se cenově pohybují od 30 do 125 liber, což je zhruba 900 korun až 3700 korun, v balíčku najdeme přízi, jehlice a vzory, jak si danou věc máte uplést. Na výběr máte z velice široké nabídky. Jak věcí tak i barev. Nechybí šály, svetry, deky, čepice ale nejzajímavějším bodem je vycpaný plameňák.

  Tom Daley se proslavil na letošní olympiádě v Tokiu, kde byl spatřen při fandění svým kamarádům, jak plete. Fotka, kde Tom sedí na tribuně a v ruce drží pletací jehlice ohromila svět.

  „Během posledních let bylo pletení moje záchrana. Byla to chvíle klidu mezi tréninkem a soutěží a způsob, jak trávit čas, když jsem cestoval nebo byl doma kvůli kovidu,“ svěřil se Tom Daley.

  Po několika měsících odhalil Tom kromě upletené kapsička na zlatou medaili i svetr, který pletl po celou dobu olympijských her.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Bobistky Jamajky

  Kokosy na sněhu, edice Peking. Jamajská výprava na olympiádě přepíše dějiny sportu

  Téměř každý sportovní fanoušek ví o olympiádě v Calgary a čtyřbobu, který se tehdy postaral o senzaci. Dějiny sportu sepsala parta čtyř Jamajčanů, kteří vyměnili Karibik za sníh. Na hrách v Pekingu se čeká něco podobného, pouze s tím rozdílem, že tentokrát už budou posádky hned tři.
  Pomník Emiliana Saly v Nantes

  Od tragické smrti Emiliana Saly uběhly přesně 3 roky. Viník letecké nehody dostal směšný trest

  Psal se leden roku 2019, když fandové Cardiffu City slavili. Do klubu, jenž se v té době potácel na dně Premier League, měl přijít za rekordní částku argentinský kanonýr Emiliano Sala. Ten ale bohužel nikdy neviděl stadion, tréninkové centrum, ani zástupce klubu. Fotbalista po pádu letadla, které mířilo na Ostrovy, zemřel.
  Oscar Pistorius

  Podobně jako Robinho putovaly za mříže i další hvězdy. Mezi jmény nechybí ani Tyson

  Ani velké sportovní osobnosti se neřadí mezi úplné svatoušky. Mnozí fotbalisté, hokejisté či boxeři sice možná jsou považováni za vzory, z těchto chlapíků si ale příklad rozhodně neberte. Přinášíme vám pět těch nejznámějších sportovních hvězd, které skončily v rukou policie a následně ve vězení.
  Tom Brady

  Smutek stranou. Mladík po smrti své matky zářil, dojemný příběh uhranul i Toma Bradyho

  Středoškolský quarterback Alex Brown ztratil po čtrnáctiletém boji s rakovinou prsu svoji matku. Smutek se ale nekonal, nadějný sportovec se hned další den ukázal v zápase svého týmu a skóroval osmi touchdowny. Jeho příběh zasáhl Daniela Jonese, ale i hvězdu amerického fotbalu Toma Bradyho.
  Občerstvení před zápasem

  Děsivá pizza, mizející párek. Občerstvení na fotbalech je často gastronomickým „zážitkem“

  Dobré jídlo a pití patří neodmyslitelně k prožití toho nejlepšího fotbalového zážitku. Neexistuje nic lepšího, než se zakousnout do šťavnaté klobásky, usrknout dobrého piva a u toho sledovat oblíbený tým. V některých zemích a na některých stadionech však není vše zalito sluncem. Podívejme se na ty nejšílenější gastronomické výtvory, které byly divákům naservírovány.
  Gerard Pique

  Eden, Gerard nebo Cristiano. Jaké fotbalisty považují ženy za nejpohlednější?

  Nejen dobrý výkon nebo výsledek. Občas stačí pohledná tvář a vyrýsované tělo na dosažení prvních příček ve sportovních žebříčcích. Co ženy na fotbalistech přitahuje nejvíc? Při sestavování pořadí bylo zahrnuto mnoho faktorů. Na prvních místech je tělesná stavba, atraktivní tvář, základna fotbalových fandů nebo osobnost. Jsou podle vás tito fotbalisté ti nejpohlednější?
  Reklama
  Reklama
  Reklama