Více
  14.7 C
  Czech
  Sobota 13. dubna 2024

  Tragédie v rodině Ronalda zasáhla celý svět. Portugalci zemřel při porodu syn

  Velice smutná zpráva se včera večer objevila na sociálních sítích. Kanonýr ve službách Manchesteru United Cristiano Ronaldo očekával příchod dvou svých potomků na svět. Jedno z dvojčat ale bohužel při porodu zemřelo. Portugalec vyjádřil svůj smutek zprávou na Instagramu a povzbudivé zprávy mu píše celý svět.

  Je to necelý rok od doby, kdy Cristiano Ronaldo oznámil, že se svou přítelkyní Georginou Rodriguezovou čeká další děti. Dvojčata, chlapec a dívka, měla přijít na svět během včerejšího pozdního odpoledne, jedno z nich ale zemřelo. Komplikace při porodu zapříčinily, že chlapec světlo světa nespatří.

  „S hlubokým smutkem oznamujeme, že náš novorozený syn zemřel. Je to největší bolest, jakou rodič může cítit. Pouze narození naší malé princezny nám dává sílu prožít tuto chvíli s určitou nadějí a štěstím. Děkujeme všem sestřičkám a doktorům za péči a podporu, kterou nám dávají. Náš malý andílku, budeme tě navždy milovat,“ smutnil Portugalec na svých sociálních sítích.

  Bolest, kterou v současné době musí Ronaldo cítit, je nepopsatelná. Neodhodlal se zatím ani zveřejnit informace o narozené holčičce. Je více než pravděpodobné, že do dnešního utkání s Liverpoolem portugalský snajpr nenastoupí.

  Šestý potomek do rodiny nepřibude

  Rodák z portugalského ostrova Madeira už v minulosti potvrdil, že pálí ostrými nejen na hřišti. Potomky měl před dalším porodem už čtyři, syna Cristiana juniora, který se narodil neznámé matce v roce 2010 ve Spojených státech. Zmiňovaná žena měla dostat za mlčenlivost v přepočtu více než 300 milionů korun.

  „Lidé spekulují, že jsem byl s nějakou dívkou, nebo jinou, nebo jsem využil náhradní matku. Nikdy jsem o tom nikomu neřekl a nikdy neřeknu. Až Cristiano vyroste, řeknu mu, co jsem udělal, co jsem cítil, co se odehrávalo v mé mysli,“ prohlásil Ronaldo v roce 2015. Pravdu o matce se chystá synkovi říct až v budoucnu.

  Poté přišla v roce 2017 na svět dvojčata Eva a Mateo. Stejný věk má také Alana, kterou Portugalci porodila přítelkyně Georgina. Právě s ní Ronaldo čekal také další dva přírůstky do už tak celkem početné rodiny. Jak už ale celá planeta ví, jedno z dvojčat zemřelo.

  Sledujte nás na sítích

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.

  Verstappen sice vede, nedělejme ale brzké závěry

  Max Verstappen, závodník Red Bullu, vedl šampionát F1 o 13 bodů před svým týmovým kolegou Sergiem Perezem po dalším vystoupení v Japonsku. Mezi hodně diskutovanými tématy je i forma Lewise Hamiltona a právě dominance Maxe Verstappena.