Více
  20 C
  Czech
  Pondělí, 15 srpna, 2022

  Tipy na sázení: ČESKO vs. VELKÁ BRITÁNIE

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Česká hokejová reprezentace sehraje na úvod MS ve Finsku zápas s hokejisty Velké Británie. Pro většinu českých fanoušků jde o povinnou výhru a velký příděl branek do britské brány. Může nás Británie překvapit, nebo na úvod turnaje získáme tři body do tabulky?

  Čeští hokejisté zamířili na šampionát do Finska s pěti výhrami v řadě, což je vizitka, se kterou dlouho na žádný velký turnaj nevstupovali. Čechům se v přípravě opravdu dařilo, a proto se očekává, že na stejné výkony naváží i nyní.

  Pro první zápas proti Británii se na soupisku vešli 3 brankáři, 7 obránců a 12 útočníků. Musil, Kodýtek a Holík nebyli zapsáni, protože si čeští trenéři drží tři případná místa pro posily z NHL.

  Čeští hokejisté vyhráli před začátkem MS dva turnaje v řadě. Napřed ovládli České hokejové hry a následně s plným bodovým ziskem zvítězili na Beijer Hockey Games. Sehráli šest zápasů, kde napřed prohráli po nájezdech s Finskem (1:2).

  Poté se však naladili na vítěznou vlnu. Smetli Švédy neuvěřitelným výsledkem 9:3 a následně Rakousko 4:1. Druhý zápas se Švédy byl těsnější, ale po výsledku 2:1 se opět radovala družina Kariho Jalonena. V odvetě proti Finsku vyhráli 3:1 a na závěr porazili Švýcarsko 3:0.

  Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

  Velká Británie, kterou vede trenér Peter Russel, se letos na turnaji musí obejít bez svého nejlepšího hráče. Liam Kirk, který se na posledním turnaji stal nejlepším střelcem Británie, se zranil a nemohl se tak přidat k týmu.

  Jelikož ztratili Britové svého nejlepšího hráče, tak se nečeká, že by letos mohli překvapit. Většina odborníků je řadí do role jasného kandidáta na sestup.

  Poslední vzájemný zápas mezi Českou republikou a Velkou Británií se uskutečnil na loňském šampionátu, kde si naše reprezentace na Britech smlsla a zvítězila 6:1. Podobný výsledek můžeme očekávat i nyní.

  Tip na sázení | Handicap: Česká republika -3,5 gólu v kurzu 1,57 u Tipsportu

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS