Více
  21 C
  Czech
  Úterý, 28 června, 2022

  Co večeří fotbalisté United? Shaw vsadil na burger, Bruno si dal steak a dortík

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Předsezónní příprava fotbalistů Manchesteru United pomalu finišuje, minulý týden se ale ještě výběr z anglické Premier League pohyboval na soustředění. V rámci tréninkového procesu vyrazili hráči pod vedením kouče Solskjaera do Skotska, kde se ubytovali ve městě Dundee. Tam zašli kluci i na večeři.

  Ze společně stráveného času „Rudých ďáblů“ v restauraci se na internet dostal seznam jídel, které si samotní hráči objednali. Ve většině případů jde o klasická jídla, i tak je ale zajímavé podívat se na to, co takoví profíci po celém dni tvrdého tréninku večeří.

  Kuchaři měli plné ruce práce. Za úkol totiž dostali nasytit 24 hladových krků. Pojďme se teď společně podívat na to, co si fotbalisté dávali. Množství z nich si objednalo jako předkrm smažený kousek kuřete, obyčejný chléb či kozí sýr.

  Jako hlavní chod volili fotbalisté propečený steak, žebírka, burger nebo i v České republice oblíbené kuřecí „supreme“. K tomu si fotbalisté dávali brambory i hranolky.

  Pozornost poutal třeba výběr záložníka Juana Maty. Ten zvolil stejně jako řada jeho kolegů steak, Luke Shaw si zase dal burger. Zajímavou volbu měl i Jesse Lingard, který spořádal jako první kuře, to zajedl burgerem s hranolky a těstoviny se sýrem a jako dezert snědl tzv. Sticky Toffee Puding.

  V Čechách není tento zákusek nijak populární, na Ostrovech ho ale milují. Kromě Lingarda ochutnal datlový dort i Bruno Fernandes, Lee Grant nebo Harry Maguire. Třeba takový David de Gea zhltl Créme Brulee.

  První kolo proti Leedsu!

  Manchester United čeká už o víkendu první utkání sezony. Na domácím pažitu přivítají fotbalisté v červených dresech Leeds, který prožil slušný loňský ročník. „Ďáblové“ přivítali v týmu několik nových tváří, do zápasu ale zřejmě ještě naskočit nestihnou.

  Řeč je o Jadonovi Sanchovi a Raphaëlu Varanovi, který zatím nebyl v barvách United oficiálně představen. Mluví se o tom, že ještě do středy by měl být v karanténě, start sezony by ale mohl minimálně z lavičky sledovat.

  Jeho noví spoluhráči se ale už na fotbal třesou. „Upřímně, cítím se připravený. Pauza mi prospěla, užil jsem si jí. Teď jsem se vrátil a mám za sebou dva týdny tréninku. Jsem svěží a připravený začít novou sezonu,“ hlásí tahoun Fernandes.

  United letos mnozí tipují na žhavého kandidáta na titul.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ