Více
  10.5 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Bude mu 41 let, tělem udivuje. Zlatan způsobil fotografií na Instagramu poprask

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Odehrál stovky zápasů, prošel mnohými velkokluby, do povědomí sportovní veřejnosti se zapsal jako vynikající fotbalista a borec, který pro ostré slovo nejde nijak daleko. Ani ve svých 40 letech neubírá Zlatan Ibrahimovič na tempu a chystá se na novou sezonu. Podle fotky, kterou umístil na svůj Instagram, je stále v plné síle.

  Kariéru začínal ve švédském Malmö, zahrál si také za Ajax, Barcelonu, Inter Milán nebo Manchester United a postupnými kroky se stal legendou v Paris Saint-Germain a také AC Milán, kam přišel před startem předloňské sezony a během své druhé štace v klubu vybojoval mistrovský titul v italské Sérii A.

  Spekulovalo se o tom, že vinou svalových zranění a všelijakých jiných zdravotních problémů už se kariéra Zlatana Ibrahimoviče chýlí ke konci. Řadu zápasů v uplynulém ročníku musel vynechat, ve svých 40 letech už by si leckdo mohl říct, že by měl dát fotbalu sbohem. To by to ale musel být někdo jiný než právě urostlý Švéd, který v AC podepsal prodloužení smlouvy o další rok.

  „Je nám potěšením oznámit, že jsme podepsali se Zlatanem Ibrahimovičem novou smlouvu do 30. června 2023. Švédský útočník bude i nadále nosit dres s číslem 11,“ napsal klub po konci sezony na svůj web. Angažuje ho i vzhledem k tomu, že s týmem zatím netrénuje a zápasy na konci sezony musel absolvovat s injekcemi proti bolesti.

  Na start nového ročníku italské nejvyšší soutěže se zatím také chystá kvůli zraněnému kolenu jen individuálně, na sociálních sítích ale potvrdil, že mu sedí i tento typ předsezónní přípravy. Instagram žije fotkou jeho vypracovaného těla, o kterém by si mohla většina jeho vrstevníků nechat jen zdát.

  Jiná rasa, napsal pod fotku Zlatan

  Zlatan má poraněné vazy v koleni, s balonem zatím netrénuje, zbytek těla ale námaze rozhodně vystavuje. Minimálně podle toho, co fotbaloví fandové mohou vidět na sociálních sítích. Ibrahimovič je zkrátka a jednoduše „jiná rasa“, jak ostatně napsal pod fotografii, která koluje Instagramem.

  Jestli se mu podaří přetavit vynikající fyzickou kondici v góly, které bude AC Milán potřebovat k obhajobě titulu, je zatím ve hvězdách. Jisté ale je, že Švéd ještě poslední slovo rozhodně neřekl.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS